Omenaa Mensah urodziła drugie dziecko. Znamy jego płeć!

Omenaa Mensah zniknęła z anteny TVN na dziewięć miesięcy. Nawet fani gwiazdy nie wiedzieli, że pogodynka spodziewa się dziecka.

Omenaa Mensah

Niewiele osób wiedziało, że Omenaa Mensah jest w drugiej ciąży. Prezenterce udało się utrzymać tę wiadomość w tajemnicy do samego końca. Teraz po raz drugi została mamą.

Gwiazda telewizji nie ma na koncie skandali i burzliwych romansów. Swoje życie prywatne trzyma w tajemnicy, z dala od świata mediów. Jedynie na Instagramie co jakiś czas dzieli się z internautami fotografiami.

- Okazuje się, że można w Polsce zostać szczęśliwie mamą i utrzymać to w swojej, rodzinnej tajemnicy. Cieszyć się tym szczęściem w swoim gronie, bliskich, jeśli się nie chce mieć tego stresu fotoreporterów i nie musi w jakiś sposób promować siebie za pomocą prywatności. Ja właśnie tak postanowiłam - wyznała Omenaa Mensah.

A jakiej płci jest jej drugie dziecko?

- Z ukochanym mężczyzną można mieć albo dziewczynkę, albo chłopczyka. To tak naprawdę nie ma znaczenia - żartowała Omenaa.

Na ręku prezenterki dostrzec można było dwie bransoletki z małymi symbolami - dziewczynki i chłopczyka, a prezenterka tajemniczo mówiła: "Marzenia się spełniają!"

Jednak już wiadomo: Omenaa Mensah urodziła chłopca!

Przypomnijmy, że Omenaa jest mamą Vanessy, która przyszła na świat w 2002 r.

tw

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz