Oto, jak wygląda wsparcie podczas porodu [ZDJĘCIA]

Zdjęcia porodu wykonane przez Heather Frank pokazują, jak powinno wyglądać bezwarunkowe wsparcie podczas tego zmieniającego życie wydarzenia.

Wsparcie podczas porodu

Bohaterką zdjęć jest Rachel. Kobieta, której mama urodziła siedmioro dzieci w domu od razu wiedziała, że też chce urodzić poza murami szpitala. Jej poród trwał dwa dni. Przez 24 godziny czuwał przy niej mąż Travis, który bardzo poważnie potraktował swoją rolę. Był tuż obok, gdy jej skurcze stawały się coraz intensywniejsze, gdy próbowała chodzić, stać, kołysać się, klękać i zanurzać w wodzie. Trzymał ją, dotykał i dawał jej do zrozumienia, że bez wątpienia nie przechodzi przez to wszystko sama.

Każde zdjęcie jest dowodem tego, jak wygląda niezachwiane i bezwarunkowe wsparcie podczas porodu. Na fotografiach bardzo wyraźnie widać, jak bardzo Travis kocha Rachel.

Każda kobieta, która przeszła przez poród wie, że wsparcie w takim momencie potrafi zdziałać cuda. Poród może być wyzwaniem dla ciała, umysłu i duszy, a przechodzenie przez to samemu, często wydaje się niemożliwe. Wiele kobiet zapewnia, że bez męża, mamy, siostry czy douli, nie dałyby sobie rady.

Zobacz, jak rodziła się mała Isabella.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz