Paulina Krupińska o porodzie bez znieczulenia

Była Miss Polonia przyznała, że poród był dla niej traumą, jakiej się nie spodziewała.

Paulina Krupinska

W maju ubiegłego roku Paulina Krupińska urodziła dziewczynkę. Razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką tworzą rodzinę z dwójką już dzieci, Tosią i Jędrkiem. Miss Polonia bardzo dba o swój wizerunek.  Zrezygnowała z odważnych propozycji, by pociechy nie musiały wstydzić się jej w przyszłości.  

Prowadzi też Instagrama, na którym dzieli się najważniejszymi momentami z życia rodzinnego. Ale niewiele na nim informacji na temat  jej sposobów wychowania, prowadzenie domu, czy też zwierzeń.

Ostatnio zdradziła jednak nieco szczegółów dotyczących jej porodów. W przypadku obojga dzieci modelka zdecydowała się na poród naturalny i nie stosowała znieczulenia. Uważała się za silną kobietę i zaplanowała, że jej dzieci przyjdą na świat właśnie w ten sposób.

- Nasłuchałam się historii mojej mamy, jak mnie rodziła. Powiedziała, że „robiła to przez sen”, nie czując prawie nic - wspomina.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-03-19 17:58:28

Też mi wyczn urodzić bez znieczulenia... Kiedyś to było normą i nie było problemu. Ja też córkę urodziłam bez znieczulenia i drugą dzidzię też chciałabym tak urodzić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2018-03-19 07:05:19

Witajcie Ja ma trójkę dzieciaczki kochanych Zuzia pierwsza urodziła się cesarza w znieczuleniu ogólnym a pozostała dwójka urodziła się naturalnie bez znieczulenia. Jeżeli kobieta jest wytrzymała na ból to myślę że lepiej dla niej rodzic bez gdyż wszystko czuje pracuje z organizmem każą sekunda jest ważna. Wspominam bardzo dobrze porady był szybko co prawda z Zuzia było inaczej ale jest najcudowniejsza córeczka a pozostała dwójka dała mi dużo emocji ale było warto.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz