Pijane i naćpane Polki rodzą dzieci!

Zdrowa 17-latka z Piły urodziła wcześniaka, 23-latka w tym samym szpitalu zaczęła rodzić i dziwnie się zachowywała, a od rodzącej 30-latki w Poznaniu czuć było alkohol.

pijana w ciazy

23-latka trafiła do szpitala specjalistycznego w Pile na początku lutego 2018 r. Dziwne i nerwowe zachowanie matki wzbudziło niepokój lekarzy, którzy zlecili badania. Wstępne wyniki wykazały, że kobieta zażyła narkotyki. Szpital natychmiast zawiadomił policję oraz opiekę społeczną. Noworodek wraz z matką przebywali jeszcze przez kilka dni w szpitalu, gdzie wykonano szczegółowe badania.

W moczu kobiety znaleziono substancje psychoaktywne w postaci amfetaminy – mówi Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Sprawą zajęła się prokuratura i sąd rodzinny. Podjęto decyzję o czasowym umieszczeniu dwójki starszych dzieci w wieku 5 lat oraz 1,5 roku pod opieką babci.

Dziewczynka urodziła się na szczęście zdrowa, ale kobieta może stracić dzieci na stałe.

Sąd na przełomie lutego i marca podejmie decyzję odnośnie losu dzieci – informuje podkomisarz Żaneta Kowalska.

W lutym tego roku do tego samego szpitala trafiła 17–letnia dziewczyna, u której we krwi wykryto narkotyki. Niestety, dziecko nie miało tyle szczęścia i urodziło się zbyt wcześnie.

Mieliśmy do czynienia z wcześniakiem, który nadal przebywa w szpitalu – wyjaśnia dyrektor lecznicy, Rafał Szuca.

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-02-23 09:39:35

W w kwietniu ubiegłego roku urodziłam w 38 tygodniu martwego synka. Pomimo że dałam o siebie nie piłam nie palilam a o ćpaniu nawet nie pomyślałam nie dane mi było cieszyć się moim dzieckiem. A taka... Nie wiadomo jak ja nazwać bo na pewno nie jest to matka. Ma gdzieś rozwijające się w niej małe szczęście.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2018-02-23 00:01:25

Co to ma być? Jestem młoda mama, zaszlam i urodziłam mając 16 lat, nigdy bym nie pomyślała żeby pic czy cpac w ciąży i tym samym szkodzić bezbronnemu dzieciatku, które nie jest niczemu winne! Każda wie jam się kończy seks, ze może być wpadka - ku**a gdzie one maja rozum? Niech następnym razem pier**lna sie w łeb to może je olsni ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2018-02-22 23:11:41

To się w głowie nie mieści!!!! Ludzie się szanują dbają o ciąże i mimo wszystko rodzą się dzieci chore gdzie matka swoje życie by oddała by było tylko zdrowe... sama urodziłam wcześniaki spędziłam rok od urodzenia w szpitalu dziecko przeszło kilkanaście operacji by żyć...nie rozumiem dlaczego jest tak że Ci co nie powinni mieć dzieci mają je!!!!!A ten kto tak bardzo chce i kocha całym sobą nie może mieć....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz