Pink pokazuje, do czego zdolne są matki [ZDJĘCIA]

Na swoim profilu pokazuje, że praca zawodowa i opieka nad maluszkiem się nie wykluczają.

Pink

Wiele kobiet przyznaje, że macierzyństwo czyni je bardziej efektywnymi w pracy zawodowej i sprawia, że są lepiej zorganizowane na co dzień. Wiele z nich jest w stanie pogodzić pielęgnację maluszka z powrotem do pracy zawodowej. Tyczy się to zarówno "zwykłych" supermam, jak i celebrytek.

Wszakże w obliczu macierzyństwa stajemy przed takimi samymi wyzwaniami. Choć nad ich wizerunkiem pracuje sztab ludzi: fryzjerzy, styliści, trenerzy... są sytuacje, w których są matkami takimi samymi jak wszystkie kobiety. I choć może nad wychowaniem i opieką będzie czuwał sztab niań, to ta wyjątkowa czynność jest przeznaczona tylko dla matki i dla dziecka. Clebrytki coraz chętniej pokazują, jak karmią piersią. Ta piękna i zupełnie naturalna czynność łączy wszystkie mamy bezwzględny na pochodzenie, kolor skóry, status społeczny, czy wiek. Takimi słodkimi chwilami chętnie dzieli się Pink.

 

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

Multizadaniowa Pinik nie widzi problemu, by podczas przygotowań do występu nakarmić Jamesona. Celebrytka  ochoczo dołączyła do gwiazd, które robią to publicznie i publikują zdjęcia w sieci. Równie piękną fotografię z mamusią ma córka gwiazdy Willow Sage.

Nie tylko Pink dzieli się w sieci "takimi" fotkami >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz