Gdzie urodzi księżna Kate i ile kosztuje poród?

Poród Kate Middleton odbędzie w klinice Lido, która oferuje opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Kate Middleton and William

Klinika Lido to oddział położniczy londyńskiego szpitala St Mary’s. Tu przyszła na świat dwójka starszych dzieci Kate i Williama: książę George, który urodził się 22 lipca 2013 r. i księżniczka Charlotte, która narodziła się 2 maja 2015 r.

Wybór miejsca jest oczywisty, szpital znajduje się bowiem niecałe 2,5 km od Pałacu Kensington – rezydencji księcia i księżnej. Kate i William dotrą więc do kliniki w niecałe 10 minut.

Warunki szpitalne są ekskluzywne: aksamitne fotele, piękna prywatna łazienka, menu luksusowej restauracji i imponująca lista win. Doba w nim może kosztować nawet 9650 funtów (ok. 46 tys. zł). Jeśli wszystko pójdzie dobrze, księżna Kate i nowo narodzony książę lub księżniczka opuszczą szpital po dwóch dniach.

W przypadku rezerwacji specjalnie wybranego pokoju dla księżnej, szacowany koszt to ponad 40 tys. funtów za cały tydzień pobytu (ok. 200 tys. zł).

Wszyscy czekają na ten szczególny moment.  Dzień porodu zbliża się. Według informacji, trzecie dziecko Kate Middleton przyjdzie na świat w kwietniu 2018 r.

TW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz