Poród w naturalnym rytmie (ZDJĘCIA)

W pewnych warunkach możesz rodzić i po prostu nie przeszkadzać sobie. Wykonywać jednocześnie inne czynności i czuć się swobodnie. Umożliwiają to porody domowe, porody w szpitalnych domach narodzin lub niektóre porodówki.

mama i noworodek

Poród jest czynnością, która wymaga zaangażowania niezwykłych pokładów energii. Wydawać by się mogło, że w trakcie tej czynności nie jesteś w stanie ani myśleć o niczym innym, ani robić czegokolwiek innego. Ból i stres pozwalają skupić się tylko na jednym. Wiemy jednak, że kobiety to istoty wielozadaniowe, a matki tym bardziej! Niech dowodem na to będą zdjęcia na następnych stronach. Widać na nich rodzące, które pomiedzy poszczególnymi skurczami porodowymi, a to przeglądają Facebooka, a to podają dziecku picie, a nawet wyprowadzają psa! Niemożliwe? Zobacz DALEJ!

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-06-02 00:51:57

re: Poród w naturalnym rytmie (ZDJĘCIA)

Tak mamy my mamy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-06-01 09:04:08

re: Poród w naturalnym rytmie (ZDJĘCIA)

Niektóre kobiety nie odczuwają dużego bólu. W pierwszej fazie porodu skurcze nie są jeszcze do przeżycia. Ja też nie mogłam się na niczym skupić. Nawet gdy mąż chciał mnie pogłaskać, to doprowadzało mnie to do furii :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Iwona
2015-05-31 21:44:21

re: Poród w naturalnym rytmie (ZDJĘCIA)

Szczerze to ja podczas porodu nic nie mogłam zrobić, o niczym myśleć itp...Podziwiam Kobiety które potrafią coś robić i walczyć z bólem. ;) !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz