Poród w święta? Dlaczego nie!

Masz termin porodu na święta Bożego Narodzenia? Przeczytaj historie mam, które rodziły w święta i przekonaj się, czy jest się czego bać.

ciąża

Strach przed porodem

Wiele kobiet, którym termin porodu został wyznaczony na czas Świąt, ostatnie tygodnie ciąży przeżywa w większym napięciu niż inne kobiety w ciąży, spodziewające się urodzić w spokojniejszym czasie. Czego najbardziej się obawiają? Przede wszystkich chodzi o to, jakiego lekarza i jakie położne spotkają na sali porodowej. Choć lekarze pracują również w Święta, przyszłe mamy boją się, że najlepsi mają wtedy wolne, pewna mama napisała na forum internetowym: „ (…) ja rodziłam w Świeta, dyżurny lekarz, położne które robią łaskę ze patrzą ci w krok zamiast siedzieć z rodzinką, fatalna data, 1 anestezjolog dyżurny na ojomie, co wyklucza danie zastrzyku znieczulającego, tragedia.” (pisownia oryginalna, przyp. redakcji).

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-06-26 22:43:02

taka ze w swieta nie ma dobrych lekarzy bo kazdy ma wolne a ci co sa w pracy to sa wkurzeni ze musieli do niej przyjsc zamiast odpoczywac w domu z rodzina i wyzywaja sie na pacjentach taka jest roznica!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ela
2015-12-19 04:51:33

re: Poród w święta? Dlaczego nie!

A jaka róznica? Świeta czy nie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz