Pozują nago, by pomóc innym matkom pozbyć się kompleksów (ZDJĘCIA)

Przepiękne zdjęcia mam i dzieci zostały zebrane w jeden album „Zawsze będę Twoją mamą”. Fotografie są adresowane do tych wszystkich mam, które mają problem z akceptacją swojego wyglądu po ciąży. Zobacz sesję zdjęciową Liliany Taboas.

ciało po ciąży

Fotograf Liliana Taboas ułożyła zdjęcia mam z dziećmi w specjalną książkę dla najmłodszych. Fotografie mam nie są retuszowane - to pełna akceptacja dla kobiecego ciała po ciąży i w czasie karmienia piersią. Liliana Taboas wspiera inne mamy w pokochaniu swojego ciała, które tak bardzo zmienia się w chwili, gdy kobieta zostaje mamą i uczy dzieci, aby od najmłodszych lat akceptowały ludzkie ciało takim, jakim jest, bez efektów, jakie można uzyskać za pomocą programów graficznych.

Liliana Taboas zaprosiła do tego projektu wiele mam z dziećmi. Niektóre kobiety mają jedno dziecko, inne dwoje lub troje, są piękne zdjęcia mamy z bliźniakami i ich siostrą (kilkulatka stoi obok mamy, a bliźniaki są w chuście, jedno z przodu, drugie na plecach), są mamy, które odważyły się na pokazanie, jak karmią piersią kilkulatka. Mamy pozują w bieliźnie i odważnie pokazują swoje ciało. Kobiety nie wstydzą się znaków, jakie pozostawiło im macierzyństwo: rozstępy, większe, okrąglejsze uda czy brzuch.

Wszystkie zdjęcia zostały połączone w jeden album. Niedawno mamy biorące udział w projekcie spotkały się z autorką sesji, Lilianą Taboas i po raz pierwszy zobaczyły książkę „Zawsze będę twoją mamą”, efekt ich wspólnej pracy.

Cały album można przejrzeć na stronie internetowej Divine-Mothering.com. To serwis dla kobiet. Można tam przeczytać historie różnych mam lub zobaczyć zdjęcia, które mówią o ich doświadczeniach z macierzyństwa.

Bez względu na to, jak teraz wyglądasz, zawsze będziesz najdroższą mamą dla swojego dziecka! I to jest najważniejsze! Pokochaj swoje ciało tak bardzo, jak Twoje dzieci kochają Ciebie! W ich oczach wszystkie Twoje kompleksy nie mają żadnego znaczenia, dla dziecka mama jest tą najpiękniejszą, najwspanialszą i najmądrzejszą kobietą na świecie!

Zobacz zdjęcia - efekt pracy nad albumem pt. "Zawsze będę twoją mamą" DALEJ >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz