Rebecca Judd przerywa milczenie i opowiada o swojej przerażającej cesarce [FOTO]

Nie każdy poród jest taki, jak można sobie wymarzyć.

Rebecca Judd

Dla Australijki Rebecci Judd ciąża to nie jest obcy temat. Prezenterka telewizyjna i jej mąż Chris są rodzicami czwórki dzieci: Oscara, Billie i bliźniąt Toma i Darcy’ego. Pierwsze dwie ciąże skończyły się dla kobiety porodami naturalnymi, jednak podczas ostatniej akcja porodowa rozpoczęła się 6 tygodni za wcześnie i niezbędne było cesarskie cięcie. Po 7 miesiącach od powitania na świcie bliźniąt, Judd postanowiła opowiedzieć o swoim porodzie podczas radiowej audycji.

„W porównaniu do naturalnego porodu to straszne. Fakt, że jesteś przytomna podczas poważnej operacji jamy brzusznej jest przerażający.” – wyznała. „Pamiętam, że leżałam na stole operacyjnym i zaczęłam mieć atak paniki. Serce strasznie mi waliło i miałam wrażenie, że zaraz wyskoczy mi z piersi. Zastanawiałam się co się dzieję i czy dziś umrę, co było ostatecznie w zupełności normalne.”.

Judd zachęca inne matki, by nie decydowały się na cesarskie cięcie i rodziły naturalnie, jeśli tylko dziecko jest ułożone w bezpiecznej do porodu pozycji. Przyznała również, że mimo wcześniejszych obaw o wychowanie bliźniąt okazało się, że to najlepsza rzecz jaka mogła się jej przydarzyć. „Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie!” – zakończyła.

Zobacz, jak szybko Rebecca Judd wróciła do formy po porodzie. Na następnych stronach obejrzyj zdjęcia australijkiej prezenterki i jej uroczych bliźniąt! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz