Urodziła czworo dzieci w niecały rok i nie są to czworaczki!

Mama z Walii marzyła o dużej rodzinie, ale nie sądziła, że marzenie to spełni się aż tak szybko!

badanie trojaczki

Jak podaje Barcroft Media, Becky Johns to kobieta, która pochodzi z Walii. Od zawsze chciała mieć dużą rodzinę, dlatego rozpoczęła starania o dziecko i udało się. W momencie, gdy na świat przyszła Mia, córeczka Becky i Jasona, młodzi rodzice zapragnęli jak najszybciej mieć kolejną latorośl. Nie musieli długo czekać. Becky zaszła w ciążę tydzień po narodzinach córeczki!

Wkrótce jednak okazało się, że świeżo upieczona mama jest w ciąży i to aż z trzema potomkami. Podczas jednego z badań lekarz usłyszał bowiem bicie nie jednego czy dwóch serduszek, ale aż trzech. Oznajmił Becky, że zostanie mamą trojaczków. Ta wiadomość była dla niej ogromnym zaskoczeniem.

- Patrzyłam z niedowierzaniem w ekran, musiałam to zobaczyć na własne oczy. Zaczęłam liczyć, jedno po drugim. Rzeczywiście, byłam w ciąży z trojaczkami – wspomina Becky Johns.

Maluchy przyszły na świat przez cesarskie cięcie przedwcześnie. Ciąża trojacza zdarza się dość rzadko i ma nieprzewidywalny przebieg. Przypadek Becky jest wyjątkowy, bo Ryan, Phoebe i Raya to trojaczki trzyjajowe, urodzone z różnych komórek jajowych i rozwijające się w oddzielnych łożyskach.

W efekcie, w ciągu niecałego roku na świat przyszła aż czwórka dzieciaczków. Trzy maluchy urodziły się poprzez cesarskie cięcie, ale zarówno chłopczyk, jak i dwie dziewczynki to prawdziwe okazy zdrowia!

tw

 

Komentarze (5)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Matula
2018-01-18 10:18:02

Ja też słyszałam o kobiecie która urodziła bliźniaki w styczniu i pod koniec roku. Ale z tego co pamiętam to po porodzie bałam się za przeproszeniem kupę zrobić a o seksie to nie myślałam w ogóle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mrs. G
2017-12-28 21:41:01

Jakaś bujda na resorach... tydzień po urodzeniu dziecka zaszła w ciążę? To jest skrajnie nieodpowiedzialne.. przez 6 tygodni po porodzie nie można współżyć a poza tym w czasie połogu nie zajdzie się w ciążę.. tak więc polecam bardziej realne informacje w tych bajkach wypisywać..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mrs K
2017-12-29 20:32:59

Moja babcia urodziła i w styczniu i w grudniu tego samego roku. Można? Można.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Bujda
2017-12-29 21:02:21

Czyli przerwa ponad 6 tygodni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-12-30 08:29:47

No można, ale to znaczy, że zaszła w ciążę w marcu, czyli te 6 tygodni połogu było... jakby nie było w tydzień po porodzie to jest fizycznie niemożliwe, kobieta ok 4 tygodni po porodzie krwawi, macica się obkurcza, nablonek się zluszcza, nie ma warunków do zagniezdzenia się zarodka. Jakby napisali miesiąc, to bym uwierzyła prędzej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz