Najpiękniejsze zdjęcia z cesarskich cięć. Zapierają dech w piersiach! [GALERIA]

Każdy poród jest piękny bez względu na to, w jaki sposób dziecko pojawia się na świecie.

cesarskie cięcie zdjęcia

W ostatnim czasie świat mam obiegła wieść, że jedna z fotografek odmówiła robienia zdjęć podczas cesarskiego cięcia, ponieważ uważała, że to operacja, a nie poród. Mimo tego, że źródło wieści nie zostało potwierdzone, środowisko fotografów narodzin zareagowało natychmiast. Uznali, że należy wyraźnie zakomunikować społeczeństwu, że na równi traktują poród siłami natury i ten przez cesarskie cięcie.

Społeczność fotografów Birth Becomes Her opublikowała zdjęcia z cesarskiego cięcia, które świadczą o ich szacunku do tego rodzaju porodu i pokazują siłę kobiet!

„To było szokujące, że ktoś, kto nazywa siebie fotografem, mówi coś tak szkodliwego i nieprawdziwego.” – wyjaśniła Monet Nicole, współzałożycielka Birth Becomes Her. „Chcemy żeby wszystkie kobiety wiedziały, że kochamy porody przez cesarskie cięcie tak samo, jak inne i szanujemy je.”

Zobacz najlepsze zdjęcia z cesarskich cięć - są naprawdę piękne! >>>

kp

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Basia
2017-03-25 19:01:23

Mnie właśnie czeka cesarka ze względu na pośladkowe ułożenie dziecka. Wiem, że taki poród pozbawia dziecko naturalnej mikroflory z dróg rodnych, nie ma również kontaktu "skóra do skóry" no i pierwsze karmienie też musi być odłożone w czasie. Od pediatry dowiedziałam się że warto zaraz po porodzie podać dziecku probiotyk ffbaby, który kolonizuje brzuszek "dobrymi bakteriami", które są niezbędne do budowania odporności organizmu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gość
2017-03-11 01:41:48

Cesarka to już nie jest naturalne wyjście człowieka na świat . To są operacje i jak to może być piękne gdy kobieta ma pocięty brzuch.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz