Zmienić oblicze narodzin [PIĘKNE ZDJĘCIA]

Misja: Odkrywanie i pokazywanie wartości ciąży i macierzyństwa.

Angela Gallo

Angela Gallo, australijska doula i autorka niezwykłych porodowych fotografii zapoznaje nas właśnie ze swoim nowym projektem, który roboczo zatytułowała: "Narodziny w wielkim świecie". Angela mówi: "Dążę do stworzenia zbioru prac, który zainspiruje kobiety i mężczyzn oraz sprawi, że będą mieć pozytywne nastawienie do aspektu narodzin.".

Angela, wraz z mężem i dwójką dzieci zamierza podróżować przez 6 miesięcy po całym świecie i dokumentować zjawisko porodu poprzez pryzmat różnych kultur. W efekcie tego powstać ma książka pełna fotografii i relacji ze spotkań ze specjalistami, z osobami, które rozumieją pasję Angeli, a przede wszystkim z mamami, które podzielają wizję porodu Angeli. Artystka pragnie fotografować różne etapy narodzin, odkrywać tradycje porodowe w kulturze zachodniej, pokazywać obszary, które wymagają zmian i chwalić tych, którzy wykonują niesamowitą pracę.

Na platformie crowdfundingowej Indiegogo Angela zbiera pieniądze na swój projekt - na podróż i wydanie książki. Ma nadzieję, że pokazując surowe, autentyczne piękno porodu, uda jej się zmienić sposób postrzegania tej sfery życia przez ogół społeczeństwa. 

Zobaczcie poruszające zdjęcia Angeli Gallo!

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz