Żona Aleca Baldwina pokazuje swój brzuch 1 dzień po porodzie! [FOTO]

Hilaria Baldwin zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w samej bieliźnie. Chce w ten sposób udowodnić coś ważnego.

Hilaria Baldwin

Żona Aleca Boldwina urodziła właśnie trzecie dziecko i wzbudziła duże zainteresowanie mediów. Hilaria Baldwin zamieściła bowiem na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w samej bieliźnie zaledwie dobę po porodzie. Żona aktora che w ten sposób udowodnić, że należy podchodzić ze zdrowym rozsądkiem do tego, jak się wygląda. Ciało po porodzie nie jest idealne, nawet jeśli jest się bardzo wysportowanym i nie można ulegać presji świata show-biznesu. Kobiecie zależy na znormalizowaniu obrazu "niedoskonałego" ciała zaraz po porodzie. Wystający brzuch tuż po porodzie jest zupełnie naturalnym zjawiskiem, choć z pozoru przypomina zaawansowaną ciążę.

"W czasach tak silnej koncentracji na idealnym ciele, chciałabym zrobić wszystko, by znów móc pokazywać prawdziwe ciało i promować zdrową samoocenę(...). Uważam, że każdy z nas dzięki odpowiedniej diecie, równowadze i ćwiczeniom może być szczęśliwy, zdrowy i silny. Temu właśnie dedykuję moje następne posty."

Ale to nie pierwszy tak odważny krok Baldwin…

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz