USA: 14-latek zapłacił dorosłej kobiecie za stosunek

Nastolatek twierdzi, że czuł od dłuższego czasu presję społeczeństwa, by stracić dziewictwo.

nastolatek

Kontrowersyjna sytuacja miała miejsce w kwietniu br. 14-latek poznał 28-latkę ze Szkocji na jednym z portali randkowych. Przez pewien czas wymieniali się wiadomościami, aż umówili się na spotkanie w luksusowym apartamencie hotelu Marriot w Orlando na Florydzie. Po spotkaniu chłopak zapłacił kobiecie 480 funtów (w przybliżeniu 2300 polskich złotych).

Zobacz też: Nastolatek stał się obiektem żartów, bo twierdzi, że kobiety są w stanie powstrzymać menstruację

O spotkaniu dowiedział się ojciec chłopaka i powiadomił o incydencie policję, która aresztowała kobietę. W pokoju hotelowym znaleźli gotówkę oraz prezerwatywy.

"Nie wiedziałam wcześniej, że on ma 14 lat. Chciał mnie dotknąć. Rozmawialiśmy i jedna rzecz prowadziła do drugiej. To było to"- zeznała przed służbami kobieta. Przyznała też, że bardzo boi się iść do więzienia.

Jak tłumaczył się 14-latek, nawiązał kontakt z kobietą ponieważ czuł presję otoczenia, by stracić w tym wieku dziewictwo.

Polecamy: Dlaczego indyjska telewizja przerwała emisję pewnego serialu?

Kobieta została zwolniona za kaucją. Początkowo otrzymała zakaz opuszczania kraju, teraz jednak sąd wydał decyzję o ekstradycji do Szkocji. Jeżeli przez 5 lat nie zostanie przyłapana na podobnym przestępstwie, to nie trafi do więzienia.AK

Źródło: rmf24.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz