Wzruszająca scena miłości rodzeństwa

Tata uwiecznił na zdjęciu, jak 6-latek żegna się z umierającą siostrą.

siostra i brat

Śmierć jest zawsze trudnym i smutnym tematem. Najtrudniej pogodzić się jednak ze śmiercią Dziecka, które całe życie ma jeszcze przed sobą. Tak było w przypadku 4-letniej Adalynn Joy Sooter, która razem z rodziną mieszkała w miejscowości Rogers w Stanach Zjednoczonych. Dziewczynka zapadła na rzadką odmianę raka mózgu, jakim jest glejak pnia mózgu. Choroba szybko postępowała, a jej stan z dnia na dzień się pogarszał. Przy łóżeczku małej Adalynn czuwał jej tata Matt Sooter i starszy brat Jackson.

Wszyscy wiemy, jak trudna jest młoda miłość między rodzeństwem. Często potrzeba czasu aby dojrzała i abyśmy w rodzeństwie dojrzeli prawdziwego przyjaciela czy znaleźli w sobie wzajemne wsparcie. W bardzo młodym wieku udało się to Asalynn i Jacksonowi, który ma zaledwie 6 lat. Wzruszający moment pożegnania przez brata umierającej siostry uchwycił Tata. Podzielił się wzruszającym zdjęciem na swoim profilu na facebooku.

"Mały chłopiec nie powinien nigdy być zmuszony żegnać się ze swoim najlepszym przyjacielem i towarzyszem zabaw. Swoją młodszą siostrą" - napisał Matt Sooter pod zdjęciem.

Dzień przed śmiercią Dziewczynki ojciec przyznał, że Mała dużo śpi i coraz rzadziej się uśmiecha. Trudno jej było także jeść i przełykać. Matt wiedział już, że Adalynn nie zostało wiele czasu. Znajomych i rodzinę prosił o modlitwę za umierająca córeczkę, a także za jej brata.

"Nie chce odejść od jej łóżka, a my też nie chcemy go do tego zmuszać" - pisał. Kilka godzin po umieszczeniu zdjęcia na facebooku, lekarze stwierdzili zgon u Dziewczynki. 

Ojciec podziękował za modlitwę i wsparcie. Dodał też, że będzie im brakować córeczki, jednak cieszą się, że nie musi już cierpieć.AK

Źródło: rmf24.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz