9 rzeczy, których NIE POWINNAŚ MÓWIĆ ojcu swoich dzieci

Czego ojcowie nie lubią słyszeć z ust kobiet? Przeczytajcie.

rodzice

Często zasypujemy ich utartymi tekstami, które wcale nie sprawiają frajdy. Czasem wręcz przeciwnie - mogą zirytować lub być puszczone mimo uszu. Jeśli tym, co mówimy do mężczyzn, a zwłaszcza do ojców, chcemy osiągnąć jakiś pozytywny skutek, może nawet coś konkretnego osiągnąć, nigdy nie powinnyśmy działać nieprzemyślanie oraz powinnyśmy unikać wjeżdżania im na ambicję. Robimy to często nieświadomie, nawet wówczas, gdy, mając najlepsze intencje, po prostu ich chwalimy.

Mężczyźni różnią się znacznie od nas, kobiet, w konstrukcji psychicznej. Są rzeczy, które my, słysząc, wzięłybyśmy za dobrą monetę lub wręcz za komplement, a oni, faceci, wcale niekoniecznie. Pewne stwierdzenia działają na ojców jak czerwona płachta na byka. Może zatem warto ich unikać?

Przyjrzyjmy się kilku z nich DALEJ.

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kaska
2015-05-23 13:18:27

re: 9 rzeczy, których NIE POWINNAŚ MÓWIĆ ojcu swoich dzieci

MOIM ZDANIEM TRZEBA CHWALIC I MOWIC MEZOWI ZE JEST SWIETNYM OJCEM ;d JA TAK ROBIE ROBILAM I NAPRAWDE JEST MMIO SUPER :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-05-23 06:27:18

re: 9 rzeczy, których NIE POWINNAŚ MÓWIĆ ojcu swoich dzieci

dziwne te teksty...poza tym ja często od narodzin naszej córki słyszę, że jestem niesamowita mamą, że dałam radę rodząc 20 godzin, że świetnie sobie rdziłam przebierając bobasa ( a ponad miesiąc miałam zdrętwiałe ręce i nic nie czułam w palcach!) że wstaje w nocy i karmię, że robie pranie, że dbam o maluszka tak, że nawet zapłakac nie zdąży bo mama juz jest... i tak samo chwalę ojca dziecka, bo wspaniale się nim zajmuje...i własnie pierwsze wyjście z noworodkiem, ... czy zostanie się z nim w domu, bez matki, bez piersi... też chwaliłam.... to po prostu wdzięczność :) troche dziwny ten artykuł Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A.
2015-05-22 22:58:51

re: 9 rzeczy, których NIE POWINNAŚ MÓWIĆ ojcu swoich dzieci

Serio? jakoś żadnego tekstu nie mówiłam swojemu mężowi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz