Angelina i Brad: walka o dzieci nadal trwa!

Pytanie, czy ktoś zainteresował się tym, jak radzą sobie z tym ich Dzieci?

brangelina

Najpierw głośny rozwód, z ogromną ilością wzajemnych oskarżeń, w tym kilka o nadużywanie alkoholu i narkotyków przez Brada Pitta. Później nagłośnienie zarzutów: ponoć Brad wszczynał awantury i znęcał się nad dziećmi. Aktorka próbuje odebrać byłemu mężowi prawo do opieki nad 6 wspólnych dzieci. Teraz sama może stracić to prawo przez utrudnianie dzieciom kontaktów z ojcem.

Jak podaje portal TMZ, sędzia, który orzekał w sprawie rozwodu w porozumieniu z psychologiem ustalił, że sprawa ma zły i "szkodliwy" wpływ na dzieci, a utrudnianie kontaktów z ojcem jeszcze bardziej pogarsza sprawę. Doszło nawet do tego, że Sędzia ustanowił ścisłą politykę dotyczącą telefonów komórkowych - Brad będzie teraz mógł dzwonić i pisać do każdego dziecka bez żadnych ograniczeń, a Angelina nie ma prawa tego monitorować ani utrudniać im dostęp do narzędzi takich jak telefon czy komputer. Ten sam raport opisuje szczegółowy harmonogram pobytu każdego z dzieci: Brad będzie widywał swoje dzieci w Londynie przez 10 dni (od początku czerwca do połowy miesiąca). Podczas tych 10 dni Brad ma prawo... zabrać jedno bądź dwójkę z nich na 4 godziny spotkania "sam na sam".

Pod koniec czerwca dostanie 10 godzin dziennie ... a od początku do połowy lipca będzie mógł widywać dzieci przez 4 dni w tygodniu. Spotkania nie mogą się odbywać bez psychologa dziecięcego, który musi być obecny w domu w Londynie. Ponadto... Angelina ma prawo dzwonić do nich w tym czasie tylko raz dziennie. Najstarszy z dzieci, czyli 16-letni Maddox, sam zadecyduje, ile czasu chce spędzić z ojcem.

Czy tylko nam brzmi to okropnie? I czy tylko my zastanawiamy się, jak czują się i radzą sobie z tym dzieci, które nie dość, że są postawione przed fleszami, to jeszcze muszą radzić sobie z rozwodem rodziców i roztrząsaniem wewnętrznych problemów przez wszystkich wokół? Przypominamy, jak czuje się Dziecko postawione przed rozwodem rodziców. 

A sławnej "byłej" parze życzymy jak najszybszego rozwiązania konfliktów. Myślicie, że ten koszmar się kiedyś skończy?

 

AK

Źródło: tmz.com/2018/06/12/brad-pitt-possible-physical-custody-kids-angelina-jolie-divorce/

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz