Dziecko chore na raka - gdy rodzic nie może mu ulżyć... [FOTO]

Tata umieścił w sieci zdjęcie córki, które łamie ludzkie serca i pokazuje prawdziwe oblicze choroby.

Andy Whelan to tata czteroletniej Jessiki. Dziewczynka cierpi na neuroblastome (nerwiak zarodkowy). Jest to nowotwór dotyczący ok. 6% dzieci cierpiących na raka. Choroba może się rozwinąć już u rozwijającego się zarodka lub płodu, u niemowlęcia i małego dziecka. Nerwiaki zwykle znajdują się w brzuchu lub innych dolnych partiach ciała. Choroba objawia się obrzękiem, bólami kości i gorączką.

Nowotwory to druga w kolejności przyczyna zgonów najmłodszych. Czytaj więcej >>>

U małej Jessiki 13 miesięcy temu zdiagnozowano tę chorobę, niestety w czwartym stadium. Dziewczynce pozostało zaledwie kilka miesięcy życia. Andy i jego partnerka postanowili przerwać leczenie, aby mieć możliwości cieszyć się życiem niezależnie od czasu, jaki im pozostał.

Podczas tego trudnego czasu, tata Jessiki podzielił się na Facebooku tym obrazem dziecka będącego w ostatnim stadium raka. Zdjęcie zostało zrobione w momencie, który jest najcięższy dla rodzica - dziecko w swoim cierpieniu jest samotne, rodzic nie może zupełnie nic zrobić, by ulżyć maluchowi.

Takie jest prawdziwe oblicze raka…

 

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Msms
2016-11-10 12:22:05

Popłakałam się...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-11-04 07:02:36

Biedna dziewczynka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
2016-11-03 21:07:20

Bardzo współczuję rodzicom tej dziewczynki a w szczególności temu niewinnemu dziecku. Wiem jakie są objawy raka, jak w zaawansowanym stadium człowiek cierpi. Znam to uczucie bezsilności, złości, żalu, że nie można pomóc bliskiej osobie. Na początku człowiek modli się o cud, potem w miarę upływu czasu traci nadzieję a z nią wiarę we wszystko... Mam nadzieję, że znajdą lek na to dziadostwo. Wielki szacunek dla ludzi, którzy musieli zmierzyć się z nowotworem i znosić t ... en cholerny ból. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-11-03 17:44:18

I pytam się gdzie jest kurw#@& Bóg pozwalając na cierpienie niewinnych dzieci. Serce pęka ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz