Po czym poznać, że mężczyzna będzie dobrym tatą?

Są przesłanki, które mogą świadczyć o tym, że mężczyzna spełni się w roli ojca. Jednak trzeba pamiętać, że panowie zmieniają się pod wpływem swoich dzieci, nowej roli. I to, jacy są teraz, nie zawsze przesądza o tym, jakimi będą ojcami.

tata

Każda kobieta w swoim życiu zastanawia się nad tym, jaką będzie mamą i czy odnajdzie się w nowej roli. Niejedna zastanawia się też nad tym, jakim ojcem będzie jej partner. Po czym poznać, że mężczyzna będzie dobrym tatą?

Opiekuńczość

To bardzo pożądana cecha charakteru u mężczyzny. Kobiety doceniają tę zaletę, obserwują, jakie relacje łączą go z najbliższą rodziną i czy potrafi być opiekuńczy dla nich samych. Opiekuńczość wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa, więc musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, że Twój mężczyzna daje Ci poczucie bezpieczeństwa, czy jest dla Ciebie wsparciem w trudnych momentach, czy możesz na niego liczyć. Mężczyzna wrażliwy na potrzeby innych ludzi będzie potrafił zajmować się swoim dzieckiem, odczytywać sygnały wysyłane przez maleństwo i odpowiadać na nie. Będzie służył pomocą po porodzie i w tym czasie najbardziej to docenisz. Kiedy będziesz chciała wyjść i odpocząć od zajmowania się niemowlakiem, zrozumie to i będzie potrafił zaopiekować się Waszym dzieckiem.

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

marek
2015-06-28 19:28:35

re: Po czym poznać, że mężczyzna będzie dobrym tatą?

poznać to po tym, że wie jak zmajstrować takiego małego :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
2015-06-29 02:55:25

no amerykę marku odkryłeś po prostu.. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz