Popularna w sieci blogerka miała znęcać się nad własnym dzieckiem

Nagranie w sieci umieścił były Partner kobiety. Blogerka skasowała swoje konta w social mediach i nie skomentowała sytuacji.

mama dziecko

Coraz częściej doświadczamy na własnej skórze, jak mocno instagram zmienił naszą rzeczywistość i postrzeganie świata. Oglądając idealne życie, idealnych ludzi, w idealnych miejscach na ziemi, sądzimy, że tylko nasze życie bywa szare i nieprzyjemne. Niestety, instagram to bajka, w którą czas przestać wierzyć.

Polecamy: Chcecie przeczytać coś, co uratuje wiarę w ludzkość?

Białe mebelki, najnowsze ubranka od projektantów dla dzieci czy bardzo drogi wózek przywodzą na myśl sukces zawodowy. Grupę kobiet, mających dzieci i prowadzących biznesowe profile na instagramie nazywamy dzisiaj "instamamami". Jedną z nich była Oliwia Pierzchalska, która również promowała w sieci zdjęcia swojej słodkiej córki. Jej mąż jednak udostępnił nagrania na których słychać płacz dziecka i kłótnię. Wulgarne słowa, które padają w nagraniu, mają pochodzić od Oliwii, jak twierdzi jej mąż.

W udostępnionym materiale słychać kłótnię kobiety i mężczyzny:

"Nie wyzywaj jej! Ona się cała trzęsie! Co ty jej zrobiłaś?" - słychać krzyk mężczyzny.
"Zamknij się k*rwo, siedź tam! "- odkrzykuje kobieta, nie wiadomo jednak do kogo są skierowane te słowa.
"Pójdziesz siedzieć za to wszystko! Za to wszystko cię do pierdla wsadzę!" - grozi mężczyzna.

Po udostępnieniu nagrania blogerka skasowała konta w social mediach a jej fani zalali ją krytyką. Pisali m.in. że kobiecie powinno się odebrać prawa rodzicielskie. Wśród głosów są jednak takie, które bronią kobiety mówiąc, że to jej mąż sfabrykował nagranie. Podobno wcześniej już raz porwał swoje dziecko w odwecie za... udostępniony przez Oliwię materiał video, na którym widać było, jak mężczyzna uprawia seks z inną kobietą.

Polecamy: Piesek uratował dziewczynkę przed pedofilem

Mamy nadzieję, że ta historia otworzy oczy wszystkim, którzy nadal wierzą w magię i nieskazitelność instagrama.

 

AK

Źródło: pudelek.pl

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

WAŻNE UWAGA!!!
2018-09-13 18:05:53

instamatka na stronach

parzyła dziecko wrzątkiem, są nagrania !!! Sprawa Oliwii P na Facebooku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ewa
2018-09-11 18:52:49

https://www.wykop.pl/link/4517559/blogerka-z-instagrama-oliwiapierzchalska--zneca-sie-nad-swoim-dzieckiem/ Sama jestem matką to patologia zarówno Ona i On.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Daria zbulwersowana
2018-09-11 10:33:59

Oliwia Pierzchalska

Na kolejnym nagraniu mówiła ze jak nie da jej kasy to zabije jego nelie i siebie, to jest normalne? Specjalnie ja pytał 10 razy czy wie co mówi, na pytanie jak zabije -„nożem” . Wcześniej daj mi kasę bo ja zaj***en(nelie). Kreuje się na celebrytkę a bije dziecko po brzuchu i wyzywa od kur..w.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz