Tom Cruise jednak będzie walczył o kontakt z córką?

Nie rozmawiał ani nie widział się z własnym dzieckiem od 5 lat. Wszystko przez... scjentologów.

suri cruise

Rozwód Toma Cruise'a i Katie Holmes był jednym z najgłośniejszych rozstań w historii Hollywood. Para, która niegdyś była w sobie zakochana po uszy, rozstawała się w okolicach wielkiego skandalu w 2012. Katie wręcz uciekała od niego wraz z ich córką, Suri. Ponoć sekta scjentologiczna wyprała aktorowi mózg i kiedy zaczął stawiać wyżej swoje przekonania, niż rodzinę, Katie postanowiła od niego odejść.

Sekta jednak zabroniła aktorowi kontaktów z ludźmi, którzy "odeszli z ich kościoła", dlatego aktor od 5 lat nie rozmawiał z byłą żoną i swoją jedyną córką. Teraz ponoć ma się to zmienić, bo Tom Cruise żałuje lat, które przegapił.

"Tom jest lojalnym scjentologiem, więc kiedy przywódcy kościoła powiedzieli mu, że nie może widywać Suri, nie sprzeciwił im się. Ale Tom jest już zmęczony tym, że nim rządzą. Musiał obserwować z daleka, jak Suri wyrastała na uroczą młodą damę i żałuje, że nie mógł być wtedy przy niej" - pisze magazyn "Star".

Po ostatnich urodzinach córki, których nie mógł oglądać, aktor miał ponoć zebrać prawników aby wyprostować swoją sytuację i móc znowu rozmawiać z własnym dzieckiem.

Jednak tak długi brak odezwu od byłego męża sprawił, że Katie Holmes wpadła w szał. Nie wie, czego może się po nim spodziewać. Podobno jednak zaczyna się przekonywać do obietnicy powrotu Toma do życia ich wspólnego dziecka, bo Suri bardzo tęskni za ojcem, a Katie chce tego, co jest dla niej najlepsze. "Tom zapewnił ją, że nie wprowadzi córki do swojej religii, a Katie zaczyna mu wierzyć" - mówi anonimowy informator magazynowi.

Myślicie, że po tylu latach jest w stanie zbudować dobrą, silną relację z córką?

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz