Znany YouTuber nagabuje małoletnie dziewczyny!

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wysłał już zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie.

youtuber

W poniedziałek Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył zawiadomienie do Prokuratury o nadużycia w internecie, w tym nagabywanie małoletnich dziewczyn poprzez audycje "live". Niejaki "Mahonek" zaprasza fanki na audycję, po czym ocenia ich... ciało oraz twarz. Każda z dziewczynek otrzymuje punktację. W niektórych przypadkach namawia je również do zdejmowania ubrań przed kamerką internetową, mówiąc, że... będzie się przy nich onanizował. Poniżej kilka z "tekstów" jakie słychać na nagraniach, które bez trudu można znaleźć w internecie (rozmawia on z 12, 13 i 14-latkami):

"Ty to ładna jesteś" 

„Zdradzę ci coś, jestem znanym youtuberem, odwróć się i ściągnij gacie, tak żeby pośladki było widać” 

"Spotkamy się?", "Pokaż pośladki, spuściłbym z krzyża", "Znasz takie przysłowie: na starej picy młody ch... się ćwicy? To byśmy przećwiczyli to, co nie?"

"Ale Ty to chyba gruba jesteś, nie?"

Internetowy "influencer" ma 24 lata, a OMZRiK jest w posiadaniu jego prawdziwych personaliów. Ośrodek posiada również dowody w postaci filmów. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zostało wysłane do prokuratury właściwej ze względu na jego miejsce zamieszkania. 

AK

Źródło: https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/745423295632806/

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mahonek Pedofil
2018-06-14 12:20:07

Osoba ta ma zły wpływ na młodzież prezentując flirt 25 latka do 13-14 latki. Mówienie do 14 latki pokaż tyłek, mając 25 lat nie jest żadną beką i nie ma na to przyzwolenia społecznego ludzi mądrych. Dany youtuber musi ponieść karę za swoje pedofilskie i patologiczne zachowania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz