Zazdrość o ciążę przyjaciółki

Ona jest w ciąży! I nie ukrywa swojej radości! Biega na badania i kompletuje wyprawkę… Zwariować można! Dlaczego ona, a nie Ty? Przecież tak długo się staracie… Tak, będzie o zazdrości o ciążę. Towarzyszyło Ci takie uczucie, kiedy Twoja najlepsza przyjaciółka powiedziała Ci, że spodziewa się dziecka? A może ktoś był zazdrosny o Twoją ciążę? Przeczytaj, ten tekst jest dla Ciebie!

ciąża

To jest właśnie ten czas

Masz ukochanego partnera, do pełni szczęścia brakuje Wam tylko dziecka. Czujesz, że w Twoim życiu właśnie teraz nadszedł ten moment. Chcesz być mamą! Już nauczyłaś się rozpoznawać, kiedy masz dni płodne, wiesz, że należy współżyć w czasie owulacji. Już od kilku ładnych miesięcy zażywasz kwas foliowy, przestałaś pić alkohol, odrzuciło Cię od kawy i w ogóle masz wrażenie, że cały czas boli Cię podbrzusze, a piersi są jakby większe. Tylko te cholerne testy ciążowe wychodzą negatywne, brakuje drugiej kreseczki… Uświadamiasz sobie, że jesteś już o krok od ciąży urojonej. Masz już dość seksu, dość stresu i oczekiwania na cud. Patrzysz na resztki w koncie bankowym i widzisz, ile Cię kosztuje ginekolog, jakieś witaminki, a to takie badania a to inne. Próbujesz nie myśleć, olać temat. Rozmawiasz z partnerem, postanawiacie zrobić sobie przerwę w staraniach, mąż jest zadowolony, mówi, że jego ta sytuacja też męczy. OK. Od dziś spokój, wieczory z filmem, a nie w internecie. Przestajesz czytać o wątki na forach internetowych pod tytułem „W oczekiwaniu na dwie kreseczki sezon 2…”. Koniec ciążowych tematów! Mija dzień, potem tydzień i kolejny. Jest dobrze! Idziesz do pracy i spotyka Cię taka niespodzianka, że masz ochotę kupić broń i kogoś zabić.

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

xxx
2016-09-05 19:32:19

re: Zazdrość o ciążę przyjaciółki

Artykuł- dno. Gdzie tu jakaś porada, jakiś sens? To, że wiele kobiet, które mają problem z niepłodnością jest zazdrosnych o ciąże siostry, koleżanki, przyjaciółki to normalne i wszyscy to wiedzą! Nie trzeba o tym artykułu pisać!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ZŁOWIESZCZY CHICHOT
2015-08-13 19:17:01

Zazdrość o ciążę przyjaciółki

Zupełnie jak bym czytała o sobie i swoich przyjaciółkach. A teraz wiem, że na każdego przychodzi pora... Trzeba tylko wierzyć w cud...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ZŁOWIESZCZY CHICHOT
2015-08-13 19:15:34

re: Zazdrość o ciążę przyjaciółki

Zupełnie jak bym czytała o sobie i moich przyjaciółkach. A teraz wiem, że na każdego przyjdzie pora...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-08-09 07:49:56

re: Zazdrość o ciążę przyjaciółki

Dziwny artykuł, jakby sie urywał w połowie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz