Zwiotczałe ciało dumnej matki. Już ponad 10 milionów osób je zobaczyło!

Poznajcie Rachel Hollis, matkę z krwi i kości.

Rachel

Rachel Hollis, matka trojga dzieci oraz prowadząca portal parentingowy The Chic Site dla amerykańskich rodziców. W miniony weekend zrobiła coś banalnego, co wiele z nas robi codziennie, a czego efekt zaskoczył ją do granic. Wrzuciła na Instagrama swoje zdjęcie. Z tym, że była to fotka zrobiona w bikini. Odważne zdjęcie. Bez filtrów, bez photoshopa. Ona po prostu na tym zdjęciu stoi, odprężona, szczęśliwa i szeroko się uśmiecha. Zdjęcie w kilka dni zostało udostępnione dalej przez ponad 10 milionów użytkowników i osiągnęło ponad 400 tysięcy polubień na Facebooku.

Sama Rachel serwisowi People.com mówi: "Nie pomyślałam o tym nawet przez sekundę. Jestem zachwycona, że to (zamieszczenie zdjęcia - przyp. redakcji) wywołało takie emocje". Rachel zachęca kobiety, by z dumą nosiły bikini, bo to żaden wstyd!

Ile razy, kochane Mamy, patrzymy z zadrością na "idealne" ciała pokazywane w mediach i aż serce nas boli, gdy myślimy: "nie mam szans tak wyglądać". Nawet jeśli mamy farta, bo szybko zrzucamy kilogramy, to już niekoniecznie tak łatwo pozbyć się rozstępów czy obwisłej skóry. Powiedzmy sobie szczerze, nieraz jesteśmy z tego powodu smutne, zgorzkniałe czy sfrustrowane. Ale wiecie dlaczego? Bo mierzymy w kierunku złych przykładów!

Spójrzmy na Rachel! Ona mówi, że z dumą i bez wstydu pokazuje swoje - nie wstydzi się użyć tego słowa - zwiotczałe ciało, które było pobłogosławione, mogąc nosić i wydać troje cudownych dzieci. A dla jej ukochanego męża nie ma innego, bardziej seksownego i pięknego ciała na świecie. Czego chcieć więcej? Komu jeszcze się podobać? Jeszcze tylko sobie samej...

Poznajcie bliżej Rachel Hollis na następnych stronach.

 

 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anonim
2015-03-31 20:57:07

re: Zwiotczałe ciało dumnej matki. Już ponad 10 milionów osób je zobaczyło!

To jest zwiodczałe ciało? Widzę zadowoloną kobietę z brzuchem po ciąży ale wygląda normalnie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-03-31 18:06:13

re: Zwiotczałe ciało dumnej matki. Już ponad 10 milionów osób je zobaczyło!

ja po jednym synu mam gorszy brzuch i szczególnie mi to nie przeszkadza. Mam wspaniałe, zdrowe dziecko! :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz