Anna Gzyra urodziła syna. Znamy imię chłopca!

Anna Gzyra szczęśliwie została mamą. Wiemy już, jak się nazywa jej syn!

Anna Gzyra

Niedawno jeszcze załamana i samotnie wychowująca córkę - dziś promienieje radością i szczęściem!

Anna Gzyra, aktorka znana głównie z polskich seriali, urodziła w tym tygodniu syna! Ojcem dziecka jest Jakub Augustynowicz, mąż aktorki, który wraz z nią wychowuje jej córkę z poprzedniego związku.

4 stycznia w jednym z warszawskich szpitali przyszedł na świat Henryk. Jest to pierwsze dziecko Jakuba Augustynowicza, a drugie Anny Gzyry-Augustynowicz. Pierworodna Helena ma już 8 lat.

"Maleństwo na świat przyszło w Szpitalu Świętej Zofii w Warszawie, a w narodzinach towarzyszył aktorce jej mąż, Jakub. Mały Henryk urodził się zdrowy i silny oraz… bardzo duży: waży ponad 4 kilogramy, mierzy 58 cm. Otrzymał 10 punktów w skali Apgar..." – czytamy we wpisie na blogu.

Termin porodu był na Boże Narodzenie, jednak Henio wolał urodzić się już w Nowym Roku. Czas czekania na syna został wynagrodzony młodej mamie szybkim i bezproblemowym porodem, bez żadnych komplikacji. Córka Anny Gzyry, Helenka, już widziała braciszka i jest nim zachwycona.

Aktorka podzieliła się już na swoim blotgu pierwszymi zdjęciami chłopca.

 

Szczęśliwej mamie serdecznie gratulujemy i życzymy, by chłopiec chował się jak najlepiej i jak najszybciej zaczął przesypiać noce!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz