Antonina i Marek Kondratowie przygotowują się do narodzin dziecka

67-leni Marek Kondrat potwierdził w mediach społecznościowych, że po raz trzeci zostanie ojcem. Teraz planuje wraz ze swoją żoną, 29-lenią Antoniną, poród dziecka.

Marek Kondrat - winnice

Parę zbliżyło do siebie, jak oboje przyznają, porozumienie dusz. Potem pojawiła się przyjaźń, z której zrodziło się uczucie. Dla męża Antonina rozstała się z miliarderem i właściciela luksusowych domów mody. Oboje lubią te same filmy, książki i długie rozmowy. Podobne pasje i miłość do wina połączyły ich także w biznesie, który jeszcze mocniej zacieśnił ich relacje.

Znajomi ujawniają, że żona Marka Kondrata to istny gejzer pomysłów, osoba dynamiczna i kreatywna, która na spotkaniach z nowymi dostawcami win znajduje się w swoim żywiole. Z kolei Marek Kondrat pożegnał się z filmem i jest w swym postanowieniu konsekwentny – nie widzieliśmy go od kilku lat na scenie, ani na dużym ekranie, za to aktor namiętnie rozwija swoją pasję, którą jest winiarstwo.

Z poprzedniego małżeństwa Marek Kondrat ma dwóch dorosłych już synów: 37-letniego Wojciecha, który jest muzykiem klasycznym, oraz 43-letniego Mikołaja , pomagającego mu w prowadzeniu sklepów z winem.

Teraz nastał najważniejszy moment w życiu małżeństwa, czyli przyjście na świat dziecka. Jak informują Antonina i Marek, obecnie najważniejszy jest dla nich spokój, który na pewno znajdują poza Polską. Aktor od wielu lat jest koneserem wina i właścicielem sklepów z winami w kilku miastach Polski oraz winnego baru w Krakowie, ale także winnic w Hiszpanii na Costa Blanca i we Francji, w pobliżu Bordeaux. W obu tych miejscach ma też domy.

W związku z tym decyzje dotyczą m.in. miejsca porodu. Nie można wykluczyć, że odbędzie się to za granicą, ale najbardziej prawdopodobny jest poród w kraju, i narodziny potomka w rodzinnym mieście Antoniny i Marka, czyli w Krakowie. Tu znajdują się bowiem dwie bardzo dobre placówki z oddziałami położniczymi, wysoko plasujące się w ogólnopolskich rankingach, świetnie wyposażone i z fachową obsługą lekarzy: szpital Uniwersytecki i szpital Specjalistyczny im. Rydygiera.

Media przynoszą też inną, ciekawą nowinę: Marek Kondrat wraz ze swoją żoną Antoniną planują - niezależnie od miejsca pobytu - rodzinny poród.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz