Pogróżki w stronę gwiazd - życzą choroby AIDS dla rocznej córeczki

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski zapowiedzieli, że hejterka zostanie poważnie ukarana. Nie godzą się na pogróżki pod adresem swojej córki.

Arciuch i Kasprzykowski

„Żeby ci bachor zdechł na AIDS” – po takich słowach skierowanych do rocznej córki Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego, para nie mogła pozostać obojętna.

Po ataku na Joannę Koroniewską kolejne gwiazdy stają się ofiarami hejterskich zagrywek i ataków. Trollowanie ma swoje granice przyzwoitości. Jedna z hejterek życzy Tamarze Arciuch i Bartkowi Kasprzykowskiemu śmierci dziecka. Kasprzykowski nie pozostaje obojętny i odpowiada na Facebooku: "Kimkolwiek jesteś, idę po ciebie".  Ujawnił również dane hejterki, lecz te najprawdopodobniej nie są prawdziwe.

„Żeby ci bachor zdechł na ajds chodzi o córkę” – tak dokładnie brzmiał wpis hejterki. Rodzice poprosili interneutów o pomoc w namierzeniu osoby, która życzy ich córeczce śmierci.


„Oto Julia Sara Kowalczyk. Życzy naszej rocznej córeczce śmierci na AIDS (nie umie nawet poprawnie napisać nazwy). Macie kontakt do jej rodziców? Przydałby się też prawnik, żeby ścignąć w sądzie” – napisał Bartek na swoim Facebooku i wkleił zdjęcie oraz imię i nazwisko autorki ohydnego komentarza.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Wiolka
2018-02-02 17:51:39

Nie robi na mnie wrażenie słowo Celebryta to są tacy sami rodzice jak My i nikt nie ma prawa uderzać w ich dzieci .To jest ich życie prywatne które powinno być świętością .Ja za swoje dzieci skoczyłabym w ogień i myśle ze Państwo Kasprzykowscy zrobią porządek z ta osoba i życzę im powodzenia .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz