Uwaga! Atrakcyjne nagrody dla mam w konkursie SEN DZIECKA

Trwa II edycja konkursu fotograficznego SEN DZIECKA. Koniecznie sprawdź, co jest do wygrania!

Konkurs Sen dziecka

Finalistów wyłoni wyjątkowe grono jurorek: Paulina Sykut-Jeżyna, Odeta Moro, Ewa Pacuła, Edyta Litwiniuk, Sabina Pajdowska oraz Katarzyna Kowrygo. Konkurs SEN DZIECKA polega na sfotografowaniu własnej interpretacji snu maluszka i przesłaniu zdjęcia wraz z wypełnionym formularzem online. Kreatywne podejście do tematu zostanie nagrodzone - informują organizatorzy.

Dla finalistów organizator konkursu, marka Samiboo,  przekazał vouchery o wartości 500 zł, 400 zł i 200 zł, w zależności od zajętego miejsca, a zwycięzcy dodatkowo dostaną flagowy produkt marki - śpiworek „rosnący z dzieckiem”. Innowacyjny i autorski produkt dla małych dzieci, posiada moduły dzięki czemu służyć może maluszkowi aż do 4 roku życia. Wykonany jest ze specjalnych tkanin wiatro i wodoodpornych podszytych oddychającą membraną.

Wyjątkowe nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii przekazał partner konkursu, marka Pinio. Do zwycięzców obu kategorii trafi komoda lub łóżeczko z najnowszej kolekcji o nazwie Calmo. Kolekcję cechuje przede wszystkim uniwersalność, jest zarówno dla dziewczynki jak i chłopca a prosta stylistyka pozwala na swobodny dobór dodatków i dekoracji.

Jako że konkurs jest projektem fotograficznym, nie zabraknie aparatów INSTAX MINI 9 wraz z filmami, ufundowanych przez Fujifilm Polska. Te modne, kolorowe aparaty do fotografii natychmiastowej pozwalają uchwycić ważne momenty także z życia maluszka.

W puli nagród jest również urodowy rarytas - specjalne zestawy z najnowszej kolekcji GLOV dla mam i dzieci. Lekkie, wdzięczne produkty będą pomocne w domu przy pielęgnacji maluszków, ale także i starszaków.

W tej edycji zwycięzcy otrzymają także sesję zdjęciową od fotowyprawka.pl, a wisienką na torcie jest książka jurorki konkursu Odety Moro „ W co się bawić?”. To propozycja z pomysłami zabaw dla dzieci i rodziców. Książka jest skarbnicą inspiracji dla każdego, nie tylko dla mam, babć i dziadków. Warto podkreślić, że autorska gaża Odety została przekazana na prowadzone przez organizację programy ochrony dzieci w najbiedniejszych krajach świata.

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz