Dlaczego Beyonce pokazała nie swoje dzieci?

Czy za tym dziwnym ruchem może stać coś więcej? Czyżby nie chciała jeszcze pokazywać światu bliźniaków?

beyonce

Beyonce i Jay Z właśnie rozpoczęli drugą wspólną trasę koncertową pod nazwą "On The Run II". Para podczas pierwszego koncertu zaprezentowała video, podobnie jak podczas pierwszej wspólnej trasy, dzieląc się  w ten sposób z fanami prywatnymi zdjęciami i filmami z ich życia. Wśród nich znalazła się również sesja, która przedstawiała artystkę i jej męża trzymających niemowlaków na rękach. Napisy na telebimach głosiły wyniosłe hasła takie jak "miłość nigdy się nie zmienia" oraz "miłość jest uniwersalna".

Internet zawrzał. Fani ucieszyli się, że Beyonce pokazała nareszcie swoje bliźniaki, które urodziły się w poprzednim roku.

Okazało się jednak... że Maluszki, które trzymała Bey i Jay Z, to wynajęci modele, w podobnym wieku co ich własne. To wprowadziło niesamowicie wielkie zamieszanie, część z fanów czuje się okrutnie oszukana przez artystkę.

Pojawiły się też głosy, że Beyonce nie pokazała jeszcze swoich dzieci, ponieważ jej pierwsza córka spotkała się z niespodziewaną falą hejtu od internautów. To skłoniło ją do utrzymywania jeszcze większej prywatności w życiu osobistym i rodzinnym.

Tylko dlaczego wprowadziła wszystkich w błąd? Nieśmieszny żart? A może to było zagranie na nosach wszystkim hejterom? Trudno powiedzieć, co mieli na myśli.

 

AK
Źródło: mashable.com

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz