Córka Beyonce jest piękna, a jej syn to przystojniak

Bliźnięta Beyonce i Jaya-Z sfotografowane zostały podczas weekendu, który spędzały wspólnie z rodzicami i babcią na Florydzie.

Beyonce i dzieci

Kilka ujęć pokazuje twarze dzieci. W Internecie zawrzało. Fani piosenkarki czekali na te zdjęcia od dawna. Wcześniej na Instagramie sama Beyonce opublikowała wersję foto z dziećmi „hi-life”. Na .instagram.com/beyonce/ od razu pojawiły się komentarze:

„Jak straszne jest to zdjęcie, jaki jest cel? Czy pokazać widzom dzieci, czy jest to po prostu kolejna szansa dla Beyonce, żeby zaprezentować swoje ciało, tak czy inaczej zdjęcie jest okropne!”

Lindíssima

„Och, to takie haniebne, że nowo upieczona mama chce świętować narodzenie bliźniaków na swoim koncie na Instagramie! Ta kobieta miała wiele poronień w przeszłości...”

barilob15

„ONA właśnie urodziła. Niech będzie szczęśliwa, bogini. Nie zawsze wszystko musi być na Instagramie tak negatywne...”

blxckstarr_

Jak w rzeczywistości wyglądają bliźnięta?

Domysły fanów potwierdziły się. Dzieci Jaya-Z i Beyonce są wyjątkowo urodziwe. Wcześniejsze, oficjalne zdjęcie, które zaprezentowała piosenkarka, ukazywało maluchy świeżo po urodzeniu, lecz nie dało się rozpoznać ich rysów twarzy.

Teraz internauci uważają, że to małe kopie Beyonce. „Dziewczynka jest piękna, a jej brat to prawdziwy przystojniak!” - komentują.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz