Co czytamy naszym Maluchom na dobranoc w wakacje?

Zobaczcie nasze TOP3 książeczek do poduszki w te letnie, ciepłe wieczory.

książka na dobranoc

Rodzice wiedzą doskonale, że uspanie dziecka to wielka sztuka. Szczególnie początki bywają trudne i niekoniecznie tak kolorowe, jakbyśmy chcieli.

Jednak gdy dziecko dorasta i jego wyobraźnia zaczyna pracować na pełnych obrotach, warto przeczytać czytankę bądź dwie przed snem - działa uspokajająco, kojąco i pozwala dziecku zasnąć z uśmiechem na ustach.

Poznaj też: Zalety czytania dziecku na dobranoc

Co aktualnie znajduje się na naszych półkach z książeczkami dla dzieci? Zobaczcie nasze TOP3 tych wakacji!

"Siedem księżniczek", Smiliana Coh, wyd. Prószyński i Ska

Jak siostra z siostrą, czyli czasem słońce, czasem deszcz… Dawno, dawno temu żyło sobie siedem sióstr - księżniczek, które robiły wszystko razem, od jazdy konnej przez skoki w stosy liści w królewskim ogrodzie, aż po urządzanie fantastycznych imprez, na których dobrze się bawiły. Ale pewnego dnia księżniczki strasznie się pokłóciły. W zamku, pełnym do tej pory ich radosnego gwaru i śmiechu rozbrzmiewały teraz gniewne głosy.

Czy siostry kiedykolwiek znajdą sposób na wypełnienie swego królestwa na powrót odgłosami śmiechu i zabawą? Współczesne dziewczynki marzące o tym, by być księżniczkami znajdą w tej optymistycznej bajce historię rodzącej się rywalizacji, ale także, a to chyba znacznie ważniejsze - bezwarunkowej siostrzanej miłości. 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz