Czy zgadzacie się, że wygląda kwitnąco?

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, niedawno urodziła córkę.

Georgina Rodriguez

Pierwsze dziecko Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo przyszło na świat 12 listopada. Modelka debiutuje w roli matki, piłkarz natomiast ma już trójkę pociech: Cristiano Ronaldo Jr oraz bliźniaki Evę i Mateo. Zawodnik Realu Madryt w przypadku swoich najstarszych dzieci skorzystał z usług tzw. surogatek, choć nigdy oficjalnie tego nie potwierdził.

Młoda mama Rodriguez pochwaliła się na Instagramie zdjęciem. 22-latka wprost promienieje na fotografii. Piłkarz jest dumny ze swojej partnerki, która - jak zachwycają się media społecznościowe - po porodzie wygląda kwitnąco, oraz z malutkiej córeczki, Alany Martiny.

Georgina kolejny raz potwierdza, że jest bardzo szczęśliwa z tego, iż została mamą. Odwiedzili ją ostatnio najbliżsi: siostra modelki - Ivana, mama Crisitano Ronaldo – Dolores i siostra piłkarza - Katia. Na wspólnej fotografii, która również pojawiła się na Instagramie, nie ma Ronado, któremu obowiązki nie pozwoliły na przyjazd, nie zabrakło natomiast malutkiej córeczki Alany Martiny oraz bliźniaków piłkarza: Evy i Mateo.

tw

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-11-22 12:13:33

A dlaczego nie ma wyglądać dobrze ??? Zadbana, w ciąży prawie nie przytyła, regularnie uprawia sport, No i cały sztab ludzi , ,którzy dbają o to by wyglądala kwitnąco. Ale mi wielka rewelacja, zeby wyglądać dobrze po porodzie jak sie jest dziewczyna Ronaldo- przecież to jest oczywiste!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz