Czy ciężarna Olga Frycz wyjdzie za mąż?

Aktorka niedawno poinformowała opinię publiczną, że spodziewa się dziecka, więc fani spekulują. Czy jednak potrzebny jest taki mąż na siłę, gdy dziecko w drodze?

Olga Frycz

Aktorka niedawno poinformowała opinię publiczną, że spodziewa się dziecka, więc fani spekulują. Czy jednak potrzebny jest taki mąż na siłę, gdy dziecko w drodze?

Czasy, gdy za nieoczekiwaną ciążą szedł ślub, minęły. Coraz więcej par deklaruje, że obrączka oraz „papier” nie są im potrzebne do szczęścia. Badania demografów pokazują, że z roku na rok rodzi się coraz więcej nieślubnych dzieci, które są jednak wychowywane prze oboje rodziców, tworzących po prostu nieformalny związek.

I tej filozofii zdaje się hołdować popularna aktorka, Olga Frycz, która niedawno objawiła światu, że jest w ciąży. Kobieta, będąca kiedyś w związku z Jackiem Borcuchem, ma przy swym boku nowego partnera, Grzegorza Sobieszka, trenera tajskiego boksu.

Olga wydaje się być szczęśliwa z nowym mężczyzną. Widać też, że również ciąża sprawia jej ogromną radość i coraz chętniej dzieli się z fanami informacjami o niej.

Ale fani jak to fani. Chcieliby wiedzieć więcej i zaczęli mocno dociskać z pytaniami o zalegalizowanie związku. W końcu, dziecko to nie przelewki, potrzebuje stabilnego domu i odpowiedzialnych rodziców. Czy Olga i jej partner go zapewnią?

My wierzymy, że dobrym rodzicem można być z obrączką czy bez. Małżeństwo do ważna decyzja na całe życie i lepiej nie podejmować jej pochopnie. Być może, jak dziecko pojawi się już na świecie, rodzice do niej dojrzeją? Wielu z nas pamięta jeszcze skandal, jaki wywołał ojciec Olgi, wybitny aktor Jan Frycz, porzucając pięcioro dzieci i odchodząc do kochanki. Dla bardzo młodej wówczas córki to był ogromny cios. Rozpadła się rodzina…

Może dlatego teraz aktorka woli poczekać z tak poważną decyzją na później?

Nas zawsze niezmiennie cieszy każda nowa ciąża w showbiznesie, ponieważ dziecko to ogromny dar i powód do radości.

Dlatego życzymy Oldze dużo zdrowia, a potem szczęśliwego porodu oraz odnalezienia się w doniosłej roli: mamy.

JW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz