Czy Doda urodzi dziecko?

Po ekskluzywnym ślubie, który zelektryzował opinię publiczną, może wkrótce nowy emocjonujący wątek; ciąża wokalistki?

Doda ślub

No i gruchnęło po internecie! Doda wyszła za mąż. Temat mocno grzeje w sieci, a internauci spekulują: najpierw, czy to nie ściema, potem, czy aby z miłości, wreszcie: przecież tak się zarzekała, że dobrze jej w singielstwie i po tylu emocjonalnych ciosach od poprzednich partnerów, nie ma ochoty na kolejne.

Wszystko jednak wskazuje na to, że ślub Dody nie był mistyfikacją, a wybranek jej serca, wieloletni przyjaciel, producent filmowy Emil Stępień, jest w niej zakochany po uszy.

Świadczą o tym nie tylko czułe spojrzenia na coraz odważniej publikowanych przez artystkę zdjęciach z uroczystości. Doda zamieściła również na swoim Instagramie przemowę świadkowej, która w samych superlatywach wypowiadała się o płomiennym uczuciu między świeżo upieczonymi małżonkami, a sam Emil był jej słowami bardzo poruszony.

Cóż, świat showbiznesu jest przewrotny, a zapewnienia celebrytów trzeba niekiedy brać w nawias. Bo tak jak Doda zapewniała, że szybko z nikim się nie zwiąże, tak nieraz oświadczała publicznie, że nie ma pragnienia posiadania dziecka i na pewno nie powoła na świat nowego człowieka tylko dlatego, że jest kobietą.

Zapewne to rozsądne podejście, gdyż rodzicielstwo na siłę zapowiada katastrofę, ale ludzie się zmieniają, co wokalistka poświadczyła choćby własnym ślubem, na dodatek kościelnym!

Czy zatem możemy spodziewać się, że niedługo po mężu pojawi się w jej życiu maluszek? W końcu zegar biologiczny tyka. Doda ma 34 lata i na dziecko już czas.

Jeśli taka będzie decyzja małżonków, wspaniale! Będziemy trzymać kciuki. Kochamy dzieci i wszystkim rodzicom bez wyjątku życzymy radości z ich posiadania.

Być może Doda, podobnie jak przy ślubie, zdecyduje się, na ile to będzie możliwe, utrzymać ciążę w tajemnicy. A może od razu uczyni z tego medialne „szoł”? Nie wiadomo.

Tymczasem życzymy jej dużo szczęścia na nowej drodze życia. Czy z dziećmi przy boku, czy bez.

JW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz