Kilka cech, które mają dzieci urodzone w styczniu

Urodziłaś w styczniu? Twoje dziecko ma szczęście. Oto kilka cech, które najczęściej mają dzieci urodzone właśnie w tym miesiącu

Osoby urodzone w styczniu

Osoby urodzone w styczniu mają dobrze nie tylko ze względu na to, że są o kilka miesięcy do przodu przed równieśnikami. Purewow przejrzało statystyki i donosi, że osoby urodzone w pierwszym miesiącu roku mają kilka wyjątkowych cech:

Najczęściej zostają lekarzami

Możecie być więc spokojni o marzenia posiadania lekarza w rodzinie. Styczniowe dzieci mają największe szanse na ukończenie studiów medycznych!

Czeka je sława i kariera

Ponieważ styczniowe dzieci słyną z inteligencji, łatwo im o zdobycie rozgłosu na całym świecie. Nikt nie ma większych szans na zostanie gwiazdą showbiznesu niż osoby urodzine w styczniu! Według badania opublikowanego w Journal of Social Sciences, wśród ludzi znanych w różnych dziedzinach przeważają osoby spod znaku Wodnika, czyli te urodzone po 20 stycznia.

Ale ich życie nie jest usłane tylko różami! Alergie czyhają najbardziej na styczniowe dzieci

Niestety styczniowe dzieci często nie są okazami zdrowia. Być może to kwestia aury pogodowej, która towarzyszyła ich narodzinom. Dzieci urodzone w styczniu statystycznie częściej cierpią na różnego rodzaju alergie, przeważnie są to właśnie alergie pokarmowe. Naukowcy podejrzewają, że może to mieć związek z niedoborami witaminy D u ciężarnych.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz