Maja Bohosiewicz uważa, że jeżeli ktoś nie widzi sensu życia, powinien zrobić sobie dziecko

Maja Bohosiewicz odkrywa przed fanami największą tajemnicę macierzyństwa! Czy to rzeczywiście są dzieci?

Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz to jedna z najsłynniejszych mam polskiego internetu. Słynie przede wszystkim z tego, że dzieli się ze swoimi fanami absolutnie każdym szczegółem ze swojego życia – od przyrodzenia męża po histerie młodej matki. Sporo mówi też o dzieciach. Czy ta wypowiedź powinna nas zadziwić?

Maja Bohosiewicz udzieliła ostatnio wywiadu Katarzynie Burzyńskiej dla portalu Baby by Ann. Możemy w nim przeczytać na przykład o tym, że aktorka była przekonana, że ma depresję poporodową, a tymczasem okazało się, że… po prostu jest w ciąży!

"Byłam mamą zaledwie 3 miesiące, kiedy dowiedziałam się, że za kolejne 9 zostanę nią ponownie. Niech Bóg ma Cię w swojej opiece – powiedziała mi przyjaciółka, kiedy zdradziłam jej swoją tajemnicę. I powiem szczerze, ja sobie to mówiłam całe 9 miesięcy, a zdarza się, że mówię po dziś dzień. Ale z drugiej strony kamień spadł mi z serca, bo myślałam, że zaczęłam wariować: strasznie płakałam, leżałam na ziemi w łazience i szlochałam: Tomek, to jest ten czas: dopadła mnie depresja poporodowa. To jest koniec. Potrzebuję psychiatry i psychotropów! On powiedział: Masz rację, potrzebujesz. A potem dostaliśmy dwie wiadomości: dobrą i …drugą. Dobra była taka, że nie mam problemów psychicznych, druga: jestem w drugiej ciąży. Tak naprawdę chcieliśmy mieć szybko drugie dziecko."

Aktorka wyznała również, że nie pamięta już czasów sprzed pierwszej ciąży. Czasami lubi powspominać, ale niewiele już z tamtego okresu zostało. Twierdzi, że zupełnie nie żałuje imprez do białego rana, bo teraz wie, że to rodzina jest najważniejsza. Z dziećmi imprezować można cały czas, a nie tylko z piątku na sobotę czy z soboty na niedzielę. Maja wspomina też swoje życie bez dzieci, nazywając czasem spędzonym na głupotach.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz