Edyta i Cezary Pazurowie też mierzą się z falą hejtu [FOTO]

Skala hejtu przybiera na sile. O co w tym wszystkim chodzi? Skąd taka fala nienawiści w Polsce?

E i C Pazurowie

Edycie i Cezaremu Pazurom w ostatnich dniach ktoś życzył, aby ich dziecko urodziło się martwe.

Podobna sytuacja niedawno spotkała Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora. Anonimowy wpis wywołał burzę w Internecie. Komentarz, który pojawił się pod postem Koroniewskiej, jest barbarzyński . Aktorka opublikowała w sieci obraźliwy wpis.

We wrześniu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor potwierdzili, że na początku 2018 roku spodziewają się drugiego dziecka. Nikt wówczas nie przypuszczał, że wywoła to takie ataki agresji internautów.

„Żebyś poroniła, suko”, „Żeby twój bękart urodził się martwy” – pisał do Koroniewskiej anonimowy internauta ukrywający się pod niecenzuralnym nickiem.

„Skala hejtu i ludzkiej głupoty sięga zenitu - szczyt chamstwa i kompletny rynsztok. Czy można upaść niżej??!!! Jak można zdobyć się na takie komentarze??!!” – napisała zaszokowana hejtem aktorka.

Jak się okazuje, aktorka ma wielu antyfanów, w internecie pojawia się mnóstwo komentarzy, które usprawiedliwiają wypowiedzi anonimowego hejtera: "Doigrała się. Żadna z niej aktorka. Skoro popiera aborcję, to chyba nie straszna jej śmierć płodu". Nie wiadomo do końca, skąd wzięły się takie komentarze ani kto za nimi stoi. Aktorka wyznaje, że nie rozumie, jak można pisać takie rzeczy.

Edyta Pazura jest w trzeciej ciąży. Wraz z mężem, Cezarym Pazurą, oczekują narodzin kolejnego dziecka. Żona aktora jest dość aktywna w mediach społecznościowych, a pod jej postami często pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy, ale nie brakuje niestety także hejtu. 

Edyta Pazura także umieściła na swoim Instagramie zdjęcie z komentarzem, jaki pojawił się u niej na profilu. Ktoś życzył żonie Cezarego Pazury, aby poroniła. 

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz