Z dużym brzuchem kładła się na chodniku!

Zobacz, co wyprawiała piękna Eva.

Amerykńska aktorka, Eva Longoria, która jest w zaawansowanej ciąży, położyła się na ulicznym chodniku. Aktorka „przytuliła się” w ten sposób do swojej gwiazdy na słynnej hollywoodzkiej Alei Sławy, która została odsłonięta na jej cześć.

Eva zdobyła gwiazdę numer 2634 w kategorii Telewizja i widać po zdjęciach, że potrafiła okazać bardzo spontaniczną radość.

Aktorka długo czekała na dar macierzyństwa. Wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko, synka, a ma już 43 lata. Sporo czasu zabrało jej nie tylko budowanie kariery, ale też znalezienie tego jedynego. Dopiero trzecie małżeństwo okazało się szczęśliwe i wydało owoc w postaci upragnionego rodzicielstwa.

Choć na zdjęciach widać, że Eva, słynna z nienagannej figury, bardzo przytyła w czasie ciąży, jednak tryska ogromną radością.

Na uroczystości nie zabrakło przyjaciół aktorki. Pojawili się m.in. Victoria Beckham, Melanie Griffith, Felicity Huffman, Anna Faris i Ricky Martin, którzy  nie kryli wzruszenia. Możemy się tylko domyślać, co działo się na baby shower.

Narodziny niebawem, życzymy więc pięknej Evie szczęśliwego rozwiązania!

JW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz