Ewa Farna ma inny plan na swoją ciążę i życie rodzinne!

Ewa Farna potwierdza, że nie jest w ciąży. Zdradza jednak, co zmieni się w jej życiu, gdy zostanie mamą!

Ewa Farna

Ewa Farna, 24-letnia celebrytka, której sławę przyniósł występ w Szansie na Sukces, wciąż nie daje mediom odpocząć od siebie.Wydaje się typową kobietą skupioną przede wszystkim na karierze. Rozwój jej kariery przebiegał bardzo dynamicznie, a dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia.

Kryje się ze swoim życiem prywatnym?

Długo utrzymywała, że nie ma chłopaka, nie chwaliła się, nie pokazywała z mężczyzną przy boku. Gdy we wrześniu 2017 roku w tajemnicy przed mediami wyszła za mąż, zaczęły się plotki na jej temat dotyczące tego, że jest w ciąży. Wszystko się nasiliło, gdy sama zaczęła przyznawać, jak pojmuje rodzinę i jaką w przyszłości chciałaby stworzyć. Od takich oświadczeń już tylko krok od spekulacji fanów na temat możliwej ciąży wokalistki.

Czy rzeczwiście jest w ciąży?

Nic bardziej mylnego -  zaprzeczyła plotkom, jednak jej odpowiedź była jednoznaczna. Gwiazda zarabia teraz - co tu kryć - duże sumy, ale po to, by w przyszłości poświęcić się rodzinie! Nie wyobraża sobie poświęcić wychowania dziecka dla kariery. Matka jest bardzo ważną częścią życia malucha i nie zamierza przyszłemu dziecku jej zabrać ani ograniczyć do niej dostępu. Dobra mama ma swoje życie, ale dzieci są dla niej najważniejsze i taką mamą Farna chce zostać.

Życzymy wszystkim dzieciom takich matek i wszystkim matkom takiej sytuacji zawodowej, żeby mogły poświęcić się w całości wychowywaniu dziecka!

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-05-26 21:36:25

to benszie fajnie

Xdlol

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz