Nie masz prawdziwego dziecka? Zamów sobie lalkę Reborn!

Lalka Reborn dziwi, nurtuje, przeraża i obrzydza. Nie można jednak przejść obok niej obojętnie. Sztuka czy sposób na zdesperowane kobiety?

reborn

Lalka Reborn jest przedmiotem dyskusji wielu mam na forach internetowych. Realistycznie wyglądające lalki, które przedstawiają wizerunki dzieci są przez wielu uważane za sztukę i przedmiot warty kolekcjonowania. Inni natomiast są przekonani, że lalki są robione po to, by kupiły je kobiety, które straciły dzieci bądź nie mogą ich mieć.

Jakkolwiek można mieć wiele zastrzeżeń, to oglądając lalkę można poczuc się jak w muzeum figur woskowych - precyzja jest naprawdę powalająca!

Reborn to lalki, które do złudzenia przypominają prawdziwe niemowlęta. Wykonuje się zarówno niemowlęta kilkumiesięczne, jak i noworodki, a nawet wcześniaki. Wszystkie lalki Reborn są wykonywane ręcznie, a materiały do produkcji lalek reborn są dobierane tak, by lalki były jak najbardziej "ludzkie".

Lalki Reborn mają skórę niemalże identyczną w dotyku jak skóra dziecka, poza tym ich włosy są pojedynczo wpięte w głowę, podobnie zresztą jak rzęsyi brwi. Na skórze lalki Reborn widać drobne żyłki i wszystkie skórne przebarwienia, zaznaczone są fałdki i zmarszczenia, a ich paznokcie pomalowane są żelem, który daje efekt trójwymiaru.

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-01-26 23:37:00

Ala

Totalny odlot

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gonia
2018-01-25 18:39:33

Lalki

Trochę upiorne. Kiedyś czytałam artykuł w necie jak policjanci wybili szybę w samochodzie bo matka zostawiła dziecko w foteliku. Poszła do marketu a dziecko samo zostało w upalny dzień. Jak policjant wyciągnął dziecko zobaczył że nie oddycha i próbował reanimować. Nie mógł otworzyć buzi i dopiero po kilku chwilach kapnął się że to lalka. A tu nagle przyszła matka że sklepy i była wzburzona że jej szybę wybili. I okazało się że ona niedawno straciła swoje dziecko. ... Ciekawe czy taka forma terapii działa? Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz