Popularny gang świeżaków zmieniono na... gang słodziaków

Wasze dzieci na pewno się ucieszą! Sprawdźcie, kiedy rusza sprzedaż.

zakupy z tatą

W poprzednich sezonach byliśmy świadkami rozczarowania dzieci i rodziców w sklepach Biedronka, gdzie kampania z "Gangiem Świeżaków" cieszyła się niesamowitym powodzeniem. W tym roku Biedronka nie rezygnuje z promowania "Gangów", tym razem jednak stawia na "Słodziaki". 

Zobacz też: Ta mama przerabia ubrania swoje i swoich dzieci. Te przeróbki są genialne!

Jak podaje serwis wiadomoscihandlowe.pl nowa akcja lojalnościowa Biedronki rozpocznie się 27 sierpnia. Jeśli chodzi o  pluszaki, to w teamie Gangu Słodziaków znajdziemy m.in. sowę, jeża, królika i lisa z pluszu. Ponadto w ramach akcji do pluszaków dołączona jest specjalna książeczka, która zawiera bajkę z przygodami Gangu Słodziaków.

Zasady promocji się nie zmieniają - za zakupy w Biedronce klienci będą odbierać naklejki, które potem będzie można wymienić na zabawkę. Jak dotychczas, dodatkowe naklejki otrzyma się za zakup owoców i warzyw oraz produktów partnerów akcji. Dodatkowe punkty można zebrać korzystając z karty lojalnościowej Moja Biedronka. Będzie też możliwość kupienia zabawki po wyznaczonej cenie.

Zobacz też: W Łodzi otworzy się Biblioteka Małego Pacjenta

Przypominamy, że poprzednie akcje Biedronki były fenomenem na rynku - zgodnie z badaniem „Brand Equity 2017” Nielsena, 40% ankietowanych odwiedzało częściej Biedronkę po rozpoczęciu promocji z pluszakami. Ta sama analiza wykazała, że aż 83% respondentów wyrażało zainteresowanie nowymi akcjami tego rodzaju. 

W tym roku też będzie polować na popularne pluszaki?

 

AK

Źródło: gazetakrakowska.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz