George Clooney w rodzinnym horrorze z bliźniętami

Przeczytaj, co oznajmił słynny aktor a propos przewijania swoich dzieci

George Clooney

 Hollywoodzki aktor mierzy się z byciem ojcem po raz pierwszy. Jego żona Amal urodziła Ellę i Aleksandra w czerwcu tego roku. Przedstawiciel aktora potwierdził ich bezpieczne narodziny, stwierdzając, że: "Ella, Aleksander i Amal są zdrowi, szczęśliwi i mają się dobrze". Jednocześnie zażartował: "George jest już spokojny, w ciągu kilku dni powinien odzyskać formę".

Niedawno gwiazdor zażartował, iż przeżywa przerażający horror w prawdziwym życiu, z dorastającymi bliźniętami w roli głównej.

Gwiazda filmu The Ocean's Eleven umożliwiła fanom wgląd w rodzinne życie z żoną Amal oraz synkiem i córeczką, pełne obowiązków i pieluch, zabrudzonych zwłaszcza po tym, gdy latorośle zaczęły jeść "prawdziwe posiłki".

Jak donoszą media, 56-latek nie do końca jest gotowy do bycia rodzicem bliźniaków. Aktor pożalił się: "Trzy dni temu moje dzieci zaczęły spożywać to, co nazywamy pokarmem stałym".

"To było szokujące, to był horror, to było przerażające" – obwieścił.

Czyżby twórca filmu the Suburbicon namawiał matki i ojców, aby nie karmili pokarmami stałymi swoich dzieci, dopóki same nie będą mogły zmieniać własnych pieluch? Przynajmniej tak ironizują z aktora media.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz