Hugh Grant powitał dziecko nr 5 z Anną Eberstein

Hugh Grant bał się zaangażować rodzinnie i jeszcze w wieku 50. lat nie miał dzieci.

Hugh Grant

Aktor znany był jednak ze swoich licznych romansów i nagle zaczął mierzyć się z ojcostwem – stał się ojcem aż trójki dzieci w 15 miesięcy. 

Pierwsze dziecko Hugh Granta przyszło na świat w 2011 r., czyli rok po rozstaniu z długoletnią partnerką, Elizabeth Hurley. Matką dziewczynki została Tinglan Hong, recepcjonistka z chińskiej restauracji w Londynie.

We wrześniu 2012 r. pojawił się syn aktora z pochodzącą ze Szwecji producentką telewizyjną Anną Eberstein. Trzy miesiące po narodzinach malucha ponownie Tinglan Hong urodziła mu tym razem syna o imieniu Felix. Obie kobiety nosiły w brzuchu dzieci Granta w tym samym czasie, przez około pięć miesięcy.

Rok później pojawiło się kolejne dziecko Granta z Anną Eberstein.

Obecnie 57-letni Hugh Grant doczekał się narodzin piątego dziecka i trzeciego z 35-letnią Anną Eberstein, która jest teraz jego stałą partnerką.

- Mam szczęście, że po 31 latach przyjaźni nadal jest moim najlepszym przyjacielem na świecie, jest naprawdę świetnym facetem. Często się widujemy, dużo rozmawiamy, on jest ojcem piątki dzieci i wspaniale wywiązuje się ze swoich obowiązków. Pozostanie moim najlepszym przyjacielem na całe życie - wyznaje z pełnym przekonaniem Anna Eberstein.

Wieczny chłopiec, jak określają gwiazdora media, wreszcie  dojrzał ? To pytanie zadają sobie osoby, które dobrze znają aktora. 

TW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz