IKEA podpowiada, jak zrobić zabawki z kartonu [VIDEO]

Jak widać, nie potrzeba wielkich pieniędzy ani wymyślnych zabawek, aby wyśmienicie się bawić z dziećmi!

zabawki z ikea

Dziecięce lata charakteryzuje przede wszystkim niczym nieograniczona wyobraźnia - taka też chce być dzisiaj szwedzka marka IKEA, która wypuściła najbardziej kreatywną aplikację na świecie!

W związku z tym, że z każdym zakupem mebli w sklepie IKEA wiąże się też przywożenie ton kartonów, szwedzki gigant postanowił podrzucić swoim klientom kilka pomysłów na zrobienie z nich... zabawek dla dzieci!

Jak to zrobić? Wystarczy ściągnąć aplikację IKEA ToyBox, która pokaże Ci krok po kroku jak przemienić tekturowe pudła w zabawki dla dzieci. Pomysł zaprezentowała podczas festiwalu Cannes Lions.

Projekt jest wynikiem analizy internetowych rozmów z rodzicami, które pokazały m.in. że aż 50% badanych poszukuje pomysłów na zachęcenie dzieci do twórczej zabawy.

Zobacz też: Współpraca IKEA x LEGO

W ten sposób marka daje też odpadom drugie życie. Wykonując krok po kroku proste instrukcje, każdy kawałek tektury można przekształcić w coś nowego, np. rekina, zamek czy gitarę.

Marka zachęca też swoich klientów do dzielenia się swoimi pracami w mediach społecznościowych. Współrealizatorami projektu są również agencje Wunderman, Kantar Consulting i Mini Mad Things.

IKEA Toybox_FINAL PR from Wunderman on Vimeo.

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz