Rodzinna okładka nowego Harpers Bazaar, a na niej... Kanye z dziećmi!

Podoba Wam się naturalność okładki, której nadają dzieci oraz... plasterek na nodze North?

kanye west dzieci

Wczoraj w amerykańskich kioskach pojawił się nowy numer Harper's Bazzar.

Wiadomo, że wrześniowy numer jest najważniejszym w całym roku, zatem okładka również nie mogła być "zwykła". Carine Roitfeld, Global Fashion Director, co roku zaprasza do swojego projektu BAZAAR ICONS największe gwiazdy świata show biznesu. Tym razem na bohaterów wybrano rodzinę Kanye West'a - widzimy go z córką North i synem Saint'em. Brak jednak mamy, Kim Kardashian West.

Oprócz rodziny West, we wrześniowej sesji zdjęciowej wzięły udział gwiazdy muzyki wraz ze swoimi dziećmi: Bruce Springsteen z córką Jessiką, Christina Aguliera z dwójką dzieci, a nawet Kaney West z North i Saintem! Ale to nie wszystkie gwiazdy – w sesji wzięli również udział: Mariah Carey, Paris Jackson, czy Steven Tyler z Liv Tyler.

Zobacz też: Dlaczego Kim Kardashian postarza swoje dzieci?

"Jestem wyjątkowo podekscytowana tegoroczną edycją BAZAAR Icons, gdyż biorą w niej udział rodziny. Sama jestem bardzo rodzinna, dlatego też chciałam poznać bliżej rodziny moich ulubionych gwiazd muzyki. Było czymś niesamowitym zobaczyć jednych z największych rockmanów na świecie w dość intymnych sytuacjach, ze swoimi dziećmi, które są już dorosłe" - powiedziała Carine Roitfeld dla Harper’s Bazaar. Fotografie wykonał Mario Sorrentiego.

Jesteście ciekawi wywiadu z popularnym raperem?

 

My babies @harpersbazaarus

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Źródło: harpersbazaar.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz