Karolina Chapko urodziła syna i wzięła ślub w tajemnicy [FOTO]

Miesiąc temu Karolina Chapko, czyli Helena w M jak Miłość, urodziła synka. Okazuje się, że niedawno, w tajemnicy, zmieniła także stan cywilny.

Karolina Chapko

Na początku stycznia przyszło na świat pierwsze dziecko gwiazdy. W rodzinie uznano to za prawdziwy cud, gdyż dotąd rodziły się same dziewczyny. Karolina ma siostrę bliźniaczkę, Paulinę, oraz dwie młodsze siostry, także bliźniaczki: Olę i Alicję. Wszystkie cztery na dodatek wybrały tę samą drogę życiową - są aktorkami. Chłopak w rodzinie jest więc przysłowiowym rodzynkiem.

32-letnia Karolina Chapko ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Znana jest z ról Heleny Podleśnej w "M jak miłość", Dominiki w "Barwach szczęścia" i Zofii Olsztyńskiej w "1920. Wojna i miłość". Na dużym ekranie można ją było oglądać w "Yumie", "Korowodzie" i "Kobietach bez wstydu". W filmie "Oszukane" zagrała natomiast razem z siostrą bliźniaczką, Pauliną.

Gdy na świecie pojawił się chłopiec, radość była ogromna. Po czasie dowiadujemy się, że kilkanaście dni przed porodem, 21 grudnia, aktorka "M jak miłość" zmieniła stan cywilny. Ślub odbył się Krakowie, tylko w gronie najbliższej rodziny. Mężem Karoliny został jej wieloletni partner - znany biznesmen działający w kilku branżach, m.in. nieruchomościach, produkcji oświetlenia, a od niedawna również w branży restauracyjnej.

W grudniu aktorka wraz z narzeczonym przebywała przez sześć tygodni na Teneryfie. Przyszli rodzice odpoczywali tam przed porodem. Na ślub para przyjechała prosto z urlopu .

Znajomi świeżo upieczonych małżonków i rodziców ujawniają, że macierzyństwo i „tacierzyństwo“ tak spodobało się obojgu, iż szybko zamierzają postarać się o rodzeństwo dla pierworodnego.

TW

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-02-09 14:34:31

Nie pasuje do niej,za stary.Stać ją było na kogoś lepszego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2018-02-08 19:50:42

Rodzeństwo to synek już ma.Przyrodnie-pan Grzegorz Z. ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku...Córeczki...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz