Katarzyna Zielińska na pierwszym spacerze z synkiem

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie z pierwszego spaceru ze swoim synem. Internautki są zachwycone!

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska jest jedna z tych gwiazd, dla których 2017 rok należał do jednych z najbardziej udanych i wyjątkowych. Mimo że okresu Bożego Narodzenia nie spełniła przy suto zastawionym stole z rodziną, to nie ma na co narzekać. W ostatnim tygodniu minionego roku katarzyna Zielińska urodziła drugiego synka, któremu dała na imię Aleksander. Nowy Rok powitała z maluszkiem w ramionach. Internauci zgodnie zauważyli, że aktorka promienieje i że nigdy nie wyglądała na szczęśliwszą. Wszyscy zazdroszczą jej takiej radości.

Katarzyna Zielińska spędza teraz z synkiem każdą chwilę. A że pogoda dopisuje i jest raczej wiosennie niż zimowo, skorzystała z okazji i zabrała syna na pierwszy w jego życiu spacer. Zdjęciem z tego dnia pochwaliła się na Instagramie.

Bardziej wnikliwe oko zwróci uwagę nie tylko na promienną mamę, lecz także na wózek. Piękny, designerski, wielofunkcyjny. Zielińska wybrała wózek z górnej półki - Silver Cross Surf Aston Martin Edition 2w1. Dokładnie taki sam, jaki ma Geri Horner! Taki pojazd musi też swoje kosztować - 14 990 złotych.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz