Kate Hudson, amerykańska aktorka, jest w trzeciej ciąży!

Dlaczego tak długo to ukrywała?

Kate Hudson

Kate Hudson, 38-letnia aktorka, córka słynnej Goldie Hawn, ujawniła swoim fanom, że jest w ciąży. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że artystka, w przeciwieństwie do panującej mody, długo ukrywała swój stan i gdyby nie to, że ma już mocno zaokrąglony brzuszek, zapewnia, że ukrywałaby go do końca.

Aktorka ma już dwóch synów z poprzednich związków (Robinson i Bingham), a obecnie spodziewa się upragnionej córeczki. Ojcem dziecka jest Danny Fujikawa.

Hudson ujawniła na swoim Instagramie, że trzecia ciąża mocno daje się jej we znaki. Napisała: "Niespodzianka! Jeśli zastanawialiście się, dlaczego byłam nieobecna na moich profilach w mediach społecznościowych, to dlatego, że nigdy nie czułam się tak źle! To był najcięższy pierwszy trymester ze wszystkich moich ciąż. Boomerangi sprawiły, że poczułam mdłości. Superzoom to łatwy sposób na zaprowadzenie mojej głowy do toalety. (...) Jeśli widzieliście mnie gdzieś uśmiechającą się i udającą, że wszystko jest niesamowite, to kłamałam! (...) Próbowaliśmy utrzymać tę ciążę w tajemnicy tak długo, jak było to możliwe, ale teraz puchnę! Jest to już zbyt trudne do ukrycia i szczerze mówią, ukrywanie tego jest znacznie bardziej męczące niż ujawnienie! Moje dzieci, Danny, ja i cała rodzina jesteśmy szalenie podekscytowani. Mała dziewczynka w drodze!"

Ze swej strony trzymamy kciuki za szczęśliwy poród i cieszymy się, że macierzyństwo robi się coraz bardziej popularne pośród celebrytek, które rodzą już po troje i więcej dzieci.

JW

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz