Słynny komik, Kevin Hart, po raz trzeci został ojcem!

Szczęśliwy tata podzielił się zdjęciami niespełna tygodniowego synka na Instagramie.

Kevin Hart i Eniko Parish

Amerykański aktor filmowy i telewizyjny oraz komik, Kevin Hart, znany jest z pierwszoplanowej roli w filmie komediowym Soul Plane: Wysokie loty, która umożliwiła mu przejście do filmu kinowego. Otrzymał role m.in. w Strasznym filmie 4, W wirze, 40-letnim prawiczku i Mów mi Dave. Obecnie jest czołowym przedstawicielem klubowych kabareciarzy w Stanach Zjednoczonych.

Od 2003 r. Hart żonaty był z Torrie Hart, z którą ma córkę Heaven Lee (ur. w 2005 r. ) oraz syna Hendriksa Harta (ur. 8 października 2007 r.). Od 2016 r. nową towarzyszką życia 37-letniego Kevina jest 33-letnia Eniko Parish. Para w końcu została rodzicami - ich synek, Kenzo, przyszedł na świat 21 listopada tego roku. Małżonkowie nie od razu pokazali światu jego zdjęcia. W ostatnią niedzielę Eniko zaprezentowała w sieci zaledwie czubek głowy swojego maleństwa. W końcu sam Kevin Hart zdecydował się pokazać twarz synka w mediach społecznościowych.

Wrzucił do Internetu dwa zdjęcia małego Kenzo. Jedno z nich opatrzył komentarzem: „Jestem nad wyraz błogosławiony w ten piękny niedzielny poranek. Poranne wibracje z moim małym facecikiem."

Przy innym zbliżeniu noworodka napisał: "Jesteś małym cudem! Nasz piękny chłopczyk!

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz